Ücretsiz Deneyin
Ücretsiz 100 SMS Hediye

Ücretsiz 100 SMS Hediye

sms, ücretsiz 100 sms

Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin
Makalemizi Paylaşabilirsiniz
  • Ücretsiz 100 SMS Hediye

   23.08.2019

   Profesyonel bir e-ticaret sistemi kurarken en önemli unsurlardan biri müşterilerinize kargolama - sipariş gibi aşamalarda en hızlı şekilde bilgilendirmektir. Mail v.b. spam riski taşıyan alanlar yerine sms ile bildirim çok daha hızlı ve profesyonel - güvenir bir çözüm olacaktır.

 • Profesyonel bir e-ticaret sistemi kurarken en önemli unsurlardan biri müşterilerinize kargolama - sipariş gibi aşamalarda en hızlı şekilde bilgilendirmektir. Mail v.b. spam riski taşıyan alanlar yerine sms ile bildirim çok daha hızlı ve profesyonel - güvenir bir çözüm olacaktır.

   

  Onaylı SMS ve Başvuru

   

  Yeni SMS kuralları gereği izinli sms göndermeniz ve başlıklı sms için şahıs veya şirket adınızla gönderim yapmanız gerekmektedir bu ve bütün işlem detayları için bu konuda aşağıdaki linkten başvuru kayıt olarak iş ortağımızdan bilgi almanız mümkündür.

   

  Ücretsiz 100 SMS

   

  Hiçbir ek işleme gerek kalmadan başvuru yapar yapmaz üyelik hesabınıza 100 SMS ücretsiz şartsız olarak yüklenecektir. Bu işlem için Odyobilisim müşterisi olmanız gerekmez. Ücretsiz 100 SMS için tıklayınız.

   

  SMS Modülü

   

  E-ticaret paketi müşterilerimiz e-ticaret sms modülü üzerinden istenilen alanlarda otomatik gönderim imkanına sahip olurken ayrıca ana panel üzerinden toplu sms gönderimi veya tekil sms gönderimi yapabilecektir. SMS Modülü satın almak için tıklayınız.


  Odyo Bilişim Ekibi
  Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin

  Makalemizi Paylaşabilirsiniz

  4253
  Tekil Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edilmiştir.

  Etiketler

  sms

  ücretsiz 100 sms  KATEGORİLER

  İlk Yorumu Siz Yazın


  United States of America