Ücretsiz Deneyin
Kredili Kargo Sistemi En Uygun Fiyatlar

 Kredili Kargo Aras - Yurtiçi - MNG - UPS - Sendeo

 

 Kredili Kargo Kullanımı için Şirket Olması Gerekmez Bireysel Kullanılabilir

 

 Kapıda Ödeme ve Alıcı Ödeme Yoktur Kredili Sistemdir Tüm Kargolar Gönderici Ödemelidir

 

 Uygun Fiyatlarla ve Ücretsiz Üyelik Seçeneği ile Hemen Kargo Göndermeye Başlayın

 

 Tüm Bilgiler ve Kargo Fiyat Listeleri Bu Sayfada Yer Almaktadır

 

 Telefon ile Kredili Kargo Bilgilendirme ve Desteği Yoktur

 

aras ups mng sendeo kredili kargo
 Kredili Kargo Online ve Ücretsiz Olarak Kullanın

 

  Kargolarınızı 39 tl den başlayan fiyatlarla Aras,Yurtiçi,MNG,UPS veya Sendeo ile gönderebilirsiniz. Seçeceğiniz bir kargo ile sistem aktif olur. Size gelecek olan online giriş bilgileri ile giriş yaparak kredinizi yükleyerek hemen kullanabilirsiniz.

 

 Alıcı ödeme veya kapıda ödeme yoktur sadece gönderici ödemeli olarak kargo gönderebilirsiniz. Size gelecek kargolar içinde özel barkodlu fiş oluştururarak indirimli kargo fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

 

  UPS , Sendeo ve MNG kargo ile üye olup kredi yükleyerek hemen gönderim yapmaya başlayabilirsiniz, Aras Kargo ile kredi yüklemenizden sonra 3 iş günü onay süresi bulunmaktadır.

 

  Trendyol,HepsiBurada, N11 platformlarındaki kargolarınızıda bu sistemden takip etmek, Excel ile toplu kargo yüklemek ve olası soru veya sorunlarda destek almak isterseniz yıllık 499 TL+ kdv ücretle hizmet satın alabilirsiniz.

 

  Ücretsiz paketimiz kobilere ve kargo gönderim ücretleri sebebiyle zorlanan yeni girişimcilere destek amaçlıdır, bu sistemde telefon veya sistem desteği yoktur tamamen online olarak alıp sorunsuz kullanabilirsiniz.

 

 E-Ticaret Paketi Müşterilerimize Ücretsiz Entegrasyon

 

 E-Ticaret paketi müşterilerimiz aynı fiyatlarla gönderim yapmanın yanı sıra sistemi entegre olarak kullanır, temel fark budur. Yani size siteden gelen siparişi seç gönder yaparak hızlı şekilde bilgileri kargoya gönderir ve takip kodlarını müşterilerinize otomatik olarak göndertebilirsiniz. Ayrıca e-ticaret paketi müşterilerimiz ücretsiz destek hakkı vardır.

 

 E-Ticaret Paketi müşterilerimiz Gold ve üzeri E-Ticaret Paketimizde entegre ve hediye olarak yer alan Kredili kargo sistemimiz herhangi bir kargo ile anlaşmanıza ihtiyaç olmadan 39 tl den başlayan fiyatlarla Aras ,MNG,Sendeo veya UPS ile kargo göndermenizi sağlar.

 

 E-Ticaret paketlerimize sistem tam entegredir, siteden gelen siparişinizi kargoya göndermeyi seçtikten sonra size kargo fişi verir ve tüm gönderilen kargoların takip numaralarını sisteme işleyip müşterinize mail ve varsa sms paketiniz uygun fiyatlı sms gönderir.

 

  N11- Gittigidiyor- Trendyol - Hepsiburada ile gelen siparişlerinizide panelinizde görerek bu kargolarınızıda isterseniz kredili kargo ile göndermeniz mümkündür böylece tek yerden tüm siparişlerinizi takip edebilir tüm kargolarınızı gönderebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan SorularKredili Kargo Hakkında Tüm Sorularınız için yanıtlar burada
 

Kapıda Ödeme Var Mı? +

Kapıda Ödeme YOKTUR. Alıcı Ödemede yoktur. Tüm kargolar gönderici ödemelidir yani kargoların tüm ücreti sizden tahsil edilir karşı ödeme veya tahsilat gibi işlemler sağlanmaz.

Şirketim Yok Yinede Kullanabilir Miyim ? +

Evet. Buradaki sistem bireysel kargo gönderi sistemidir herhangi bir şirket kaydı aranmaz. Eğer ticari bir ürün gönderimi yapıyorsanız vergi ödeme sorumluluğu tarafınıza aittir. Sistemdeki bireysel gönderi amacı kişilerin de uygun fiyatlı kargo gönderimi sağlayabilmesidir.

Ücretsiz Kullanım Nedir ? +

Size verilecek hesap bilgileri ile online olarak giriş yaparak sadece kredi yükleyerek sistemi ücretsiz kullanabilirsiniz. Yüklediğiniz kredi ile aşağıdaki fiyat listeleri üzerinden kargo ücretiniz bakiyenizden düşecektir.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor ? +

Yüklediğiniz krediye göre fiyat listelerimizdeki alandaki desi ücretlerine göre hesaplanır. Örneğin 1000 tl kredi yüklediğinizde ve gönderdiğiniz ürün 5 desi ise listede 1000 tl ve 5 desi karşılığı fiyata bakabilirsiniz. Tüm fiyatlara + %18 KDV ekleyerek hesaplayabilirsiniz.

Desiyi Kim Hesaplıyor ve Nasıl Yansıyor ? +

Kargonuzu götürdüğünüzde kargo şubesi ürünün ebatına göre desiyi hesaplar ve sisteme girer. Girilen desi şube görevlisi tarafından hesaplanır ve sistem otomatik olarak girilen desiye göre fiyatını kredinizden düşer.

Nasıl Kargo Göndereceğim ? +

Sisteme kayıt olduğunuzda giriş yaptığınız ekranda sağ üstte yer alan "manuel kargo" alanından göndereceğiniz kişinin ad-soyad-adres-telefon bilgilerini girip göndere basınız. Sistem size özel barkodlu bir fiş verecektir. Bu fişi veya barkodu şubenize verdiğinizde sistem otomatik olarak giriş yapacaktır. Daha sonra gönderilenler alanından kargo takip numarası, nerede olduğu ve ücreti gibi bilgilere erişebilirsiniz.

Ücretsiz - Ücretli sistem arasında ne fark var ? +

299 TL olan sistemde, n11-trendyol-hepsiburada entegrasyonları mevcuttur. Bu sayede oradaki siparişlerinizin kargolarınıda bizim altyapımızla gönderebilir ve tek ekranda takip edebilirsiniz. Ayroca excel ile toplu kargo yükleme ve sorun - talepleriniz için destek mevcuttur. Ücretsiz pakette destek yoktur tamamen online al kullan şeklindedir. Ücretsiz sistem 1 yıl ücretsizdir, 1 yıl içinde toplam minimum 5000 tl kredi yüklemesi yapanlara sonraki yılda ücretsiz olarak devam edecektir.

Kargo Fiyatları Sabit Midir ? +

Kargo fiyatları senede 2 defa 6 ay aralıkla zamlanır. Aldığınız kredi ile fiyat listesinin artışının bir bağlantısı yoktur. Yani gönderi yaptığınız günkü desi fiyatları geçerlidir. Ayrıca aras kargoda mobil bölge - ups kargodada ağırlığa bağlı özel fiyatlar mevcuttur bunlar sayfada yer almaktadır.

E-Ticaret Sitesi Alırsam Ne Fark Olur? +

Gelen tüm siparişleri elle girmeye gerek kalmadan tek yerden seç gönder yaparak gönderebilir, takip kodlarını çekip müşterilerinize otomatik mail atabilir ve her konuda destek talep edebilirsiniz.

Adresten Alım Var Mı ? +

Tüm kargolar adrese teslimdir ancak adresten alım UPS ve Sendeo kargoda vardır. Aras ve MNG kargo anlaşmaları şubeye teslim şeklindedir. Ancak adetli günlük kargolarınız varsa ilgili kargonun şubesine öncelikle danışabilirsiniz.

Yüklediğimiz Kredinin Süresi Var Mı? +

Hayır şu an için kredilerde bir süre limiti uygulaması yoktur. Sistem kullandığınız süre boyunca kredi yüklü kalacaktır. Çok uzun süre kullanım olmadığında sizlere bu konuda bilgilendirme gelecektir.

Kargo Değiştirebilir Miyim ? +

299 TL olan paketimizde destek talep edebilir ve değiştirebilirsiniz. Ücretsiz pakette yeni bir hesap açarak diğer kargoya geçebilirsiniz bakiyeler sadece çalışılan kargoda kullanılmaktadır.
kredili-paketler

 

 

 

 

aras-kargo sendeo-kargo yurtici-kargo mng-kargo ups-kargo
Kargo Özel Durumları

 

 

UPS kargo 01.06.2020 tarhi itibariyle ev adreslerine teslimatlarda her teslimat için + 3 TL + KDV almaktadır. Eğer teslim edilen adres ofis ise bu ücretin alınmayacağı bildirilmiştir.

Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil değildir, bu fiyatlara %18 KDV eklenerek bakiyenizden düşürülecektir.

Alıcısına teslim edilmeyen kargoların iade kargo ücretleri Kredili Kargo bakiyenizden düşürülecektir.

Kredili kargo kapsamında gönderi paketlerinin kargo ücreti, her gönderilecek kargo paketinin desi tutarı için ayrı ayrı tahsil edilmektedir.

 

Adım Adım Kredili Kargo Kullanımı

 1- E-Ticaret paketlerimizden birini satın alınız veya başvuru adımından başvurarak ücretsiz üyelikli kullanın.

2- Paneliniz içinde açılacak olan kredi yükleme alanından 100-250-500-1000 TL kredilerinden uygun olanı yükleyiniz kredi kullanım süre kısıtlaması yoktur panel aktif olduğu sürece kullanılabilir.

3- Yüklediğiniz kontöre uygun olan ücret tarifesi geçerli olacaktır, Örneğin 1000 TL kredi yüklediğinizde listedeki 1000 tl lik alandaki aras kargo fiyatı ile 1 desi ürün gönderdiğinizde orada yazan ücret bakiyenizden düşer.

4- Kredi yüklemenizden sonra UPS ve MNG kargo ile hemen gönderi yapabilirsiniz, Aras kargo ile 2 iş günü adres onay süresi bulunmaktadır.

5- Adres bilgileriniz onaylandıktan sonra panelden manuel kargo bilgileri girerek gönderim yapabilirsiniz. Sistemin size vereceği kargo kampanya barkodlu fişi çıktı alarak Aras/UPS/MNG/Sendeo kargoya teslim ediniz

6- Kargo barkodu kargo şirketi tarafından okutulduğunda sisteme girdiğiniz bilgiler kargo firmasına aktarılmış olacaktır ve kargonuz çıkış yapılır.

7- Kargo şirketinin hesapladığı desi ( kargo ebatı ) boyuna göre özel anlaşma fiyatlarından kargonuz ücretlendirlir ve kredinizden bu tutar düşer.

8- Gönderilen tüm kargolar ve ücretleri kargo panelimizde gözükmektedir.
Aras Kargo Özel Durum Ücretleri
özel durumUPS Kargo Özel Durum Ücretleri
özel durum

 kredili kargo

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?