Ücretsiz Deneyin
Kredili Kargo Sistemi En Uygun Fiyatlar

 Kredili Kargo Aras - MNG - UPS

 


 

Tüm Paketler Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı

 Kredili Kargo Kullanımı için Şirket Olması Gerekmez Bireysel Kullanılabilir

 

 Kapıda Ödeme ve Alıcı Ödeme Yoktur Kredili Sistemdir Tüm Kargolar Gönderici Ödemelidir

 

aras ups mng kredili kargo

 

 E-Ticaret Paketi Müşterimiz Değilseniz Yıllık Alımda Aylık Sadece 16.5 TL

 

  E-Ticaret paketi müşterimiz değilseniz  yıllık alımda aylık sadece 16.5 TL'ye yani yıllık 199 TL + kdv ücretle size özel açılacak panel içerisinden kargolarınızı aynı şartlarla 12.84 tl den başlayan fiyatlarla Aras,MNG,UPS ile gönderebilirsiniz.

 Alıcı ödeme veya kapıda ödeme yoktur sadece gönderici ödemeli olarak kargo gönderebilirsiniz. Size gelecek kargolar içinde özel barkodlu fiş oluştururarak indirimli kargo fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

  UPS ve MNG kargo ile üye olup kredi yükleyerek hemen gönderim yapmaya başlayabilirsiniz, Aras Kargo ile kredi yüklemenizden sonra 3 iş günü onay süresi bulunmaktadır.


 

 E-Ticaret Paketi Müşterilerimize Ücretsiz Entegrasyon

 

 E-Ticaret Paketi müşterilerimiz Gold ve üzeri E-Ticaret Paketimizde entegre ve hediye olarak yer alan Kredili kargo sistemimiz herhangi bir kargo ile anlaşmanıza ihtiyaç olmadan 12.84 tl den başlayan fiyatlarla Aras ,MNG veya UPS ile kargo göndermenizi sağlar.

 E-Ticaret paketlerimize sistem tam entegredir, siteden gelen siparişinizi kargoya göndermeyi seçtikten sonra size kargo fişi verir ve tüm gönderilen kargoların takip numaralarını sisteme işleyip müşterinize mail ve varsa sms paketiniz uygun fiyatlı sms gönderir.

  N11- Gittigidiyor- Trendyol - Hepsiburada ile gelen siparişlerinizide panelinizde görerek bu kargolarınızıda isterseniz kredili kargo ile göndermeniz mümkündür böylece tek yerden tüm siparişlerinizi takip edebilir tüm kargolarınızı gönderebilirsiniz.

 

Kredili Kargo Sistemini Ücretsiz Deneyin !
Kredili Kargo demo ile ücretsiz deneyin, bizden destek alın, kolay karar verin !
Hemen Ücretsiz Deneyin

 

aras-kargo ups-kargo mng-kargo

 kredili kargo

 

Adım Adım Kredili Kargo Kullanımı

 1- E-Ticaret paketlerimizden birini satın alınız veya yıllık 199 TL+ kdv ücretle kargo gönderim panelinizi alınız.

2- Paneliniz içinde açılacak olan kredi yükleme alanından 100-250-500-1000 TL kredilerinden uygun olanı yükleyiniz kredi kullanım süre kısıtlaması yoktur panel aktif olduğu sürece kullanılabilir.

3- Yüklediğiniz kontöre uygun olan ücret tarifesi geçerli olacaktır, Örneğin 1000 TL kredi yüklediğinizde listedeki 1000 tl lik alandaki aras kargo fiyatı ile 1 desi ürün gönderdiğinizde orada yazan ücret bakiyenizden düşer.

4- Kredi yüklemenizden sonra UPS ve MNG kargo ile hemen gönderi yapabilirsiniz, Aras kargo ile 7 iş günü adres onay süresi bulunmaktadır.

5- Adres bilgileriniz onaylandıktan sonra panelden manuel kargo bilgileri girerek gönderim yapabilirsiniz. Sistemin size vereceği kargo kampanya barkodlu fişi çıktı alarak Aras/UPS/MNG kargoya teslim ediniz

6- Kargo barkodu kargo şirketi tarafından okutulduğunda sisteme girdiğiniz bilgiler kargo firmasına aktarılmış olacaktır ve kargonuz çıkış yapılır.

7- Kargo şirketinin hesapladığı desi ( kargo ebatı ) boyuna göre özel anlaşma fiyatlarından kargonuz ücretlendirlir ve kredinizden bu tutar düşer.

8- Gönderilen tüm kargolar ve ücretleri kargo panelimizde gözükmektedir.

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?