Kredili Kargo Sistemi En Uygun Fiyatlar

 

 

Aras ve UPS Kredili Kargo 8.41 tl den başlayan fiyatlarla 

 

 

 TÜM PAKETLERDE KREDİLİ KARGO ENTEGRASYONU ÜCRETSİZ !

 

KREDİNİZİ YÜKLEYİP GÖNDERİ YAPMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ

 

 

  E-Ticaret Paketimizde entegre ve hediye olarak yer alan Kredili kargo sistemimiz herhangi bir kargo ile anlaşmanıza ihtiyaç olmadan 8.41 tl den başlayan fiyatlarla Aras veya UPS ile kargo göndermenizi sağlar.

 

 

  E-Ticaret paketi müşterimiz değilseniz 199 TL + kdv / yıllık ücretle size özel açılacak panel içerisinden kargolarınızı aynı şartlarla gönderebilirsiniz. Başvurmak için TIKLAYINIZ

 

 

  E-Ticaret paketlerimize sistem tam entegredir, siteden gelen siparişinizi kargoya göndermeyi seçtikten sonra size kargo fişi verir ve tüm gönderilen kargoların takip numaralarını sisteme işleyip müşterinize mail ve varsa sms paketiniz uygun fiyatlı sms gönderir.

 

 

  N11- Gittigidiyor- Trendyol - Hepsiburada ile gelen siparişlerinizide panelizde görerek bu kargolarınızıda isterseniz kredili kargo ile göndermeniz mümkündür böylece tek yerden tüm siparişlerinizi takip edebilir tüm kargolarınızı gönderebilirsiniz.

 

 

  Alıcı ödeme veya kapıda ödeme yoktur sadece gönderici ödemeli olarak kargo gönderebilirsiniz. Size gelecek kargolar içinde özel barkodlu fiş oluştururarak indirimli kargo fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

 

 

  UPS kargo ile üye olup kredi yükleyerek hemen gönderim yapmaya başlayabilirsiniz, Aras Kargo ile kredi yüklemenizden sonra 3 iş günü onay süresi bulunmaktadır.

 

 

  Talep eden müşterilerimiz için N11, Gittigidiyor, Trendyol ve HepsiBurada API sipariş entegrasyonları ve Excel Toplu Sipariş Yükleme ile buradan gelen siparişleri ve excel ile manuel veya mevcut sitenizden uygun formatlı çıktı alarak toplu kargolama yapabiliceğiniz EK sistem aylık 19 TL+kdv dir ayrıca eticaret paketlerimizle tam uyumludur.

 

 

Kargo Gönderimine Başlamak İçin Aşağıdan Paketlerimizi İnceleyiniz
E-TİCARET PAKETLERİMİZİ İNCELEYİN
   
Sorularınız için Whatsapp Sipariş Destek Hattı

 

Kredili Kargo Sistemini Ücretsiz DEMO ile Deneyin !
  

 

Adım Adım Kredili Kargo Kullanımı

 1- E-Ticaret paketlerimizden birini satın alınız veya yıllık 199 TL+ kdv ücretle kargo gönderim panelinizi alınız.

2- Paneliniz içinde açılacak olan kredi yükleme alanından 100-250-500-1000 TL kredilerinden uygun olanı yükleyiniz kredi kullanım süre kısıtlaması yoktur panel aktif olduğu sürece kullanılabilir.

3- Yüklediğiniz kontöre uygun olan ücret tarifesi geçerli olacaktır, Örneğin 1000 TL kredi yüklediğinizde listedeki 1000 tl lik alandaki aras kargo fiyatı ile 1 desi ürün gönderdiğinizde orada yazan ücret bakiyenizden düşer.

4- Kredi yüklemenizden sonra UPS kargo ile hemen gönderi yapabilirsiniz, Aras kargo ile 7 iş günü adres onay süresi bulunmaktadır.

5- Adres bilgileriniz onaylandıktan sonra panelden manuel kargo bilgileri girerek gönderim yapabilirsiniz. Sistemin size vereceği kargo kampanya barkodlu fişi çıktı alarak Aras/UPS kargoya teslim ediniz

6- Kargo barkodu kargo şirketi tarafından okutulduğunda sisteme girdiğiniz bilgiler kargo firmasına aktarılmış olacaktır ve kargonuz çıkış yapılır.

7- Kargo şirketinin hesapladığı desi ( kargo ebatı ) boyuna göre özel anlaşma fiyatlarından kargonuz ücretlendirlir ve kredinizden bu tutar düşer.

8- Gönderilen tüm kargolar ve ücretleri kargo panelimizde gözükmektedir.

Herşey Tek Panelde !


Yenilenen panelimiz ile Gittigidiyor, N11, Trendyol, ePttAvm, HepsiBurada siparişlerinizi ve Excel ile toplu sipariş bildirimlerinizi anlaşmalı olarak kredili kargo ile gönderebilirsiniz.

 

Manuel olarak kargo çıkışı yapabilrisiniz.

 

Kargo fişlerinizi,siparişlerinizi tek yerden yönetebileceğiniz panelimiz yıllık alımda aylık sadece 19 TL+ kdv 'dir.  ( Yıllık 199 TL+ kdv dir )

Kredili Kargo Hesaplı ve Hızlı !


Gittigidiyor, N11, Trendyol, HepsiBurada siparişlerinizi veya Excel ile toplu yükleme ile herhangi bir kargo firması ile anlaşmanıza gerek olmadan kullanabileceğiniz kredili kargo sistemi ile gönderebilirsiniz.

 

Aras ve UPS kargo ile çalışan sistem üzerinde alacağınız 100 - 250 - 500 - 1000tl lik kredi paketleri ile uygun fiyatlarla ve hızlı kargo gönderimi sağlayabileceksiniz. Panelnizden göndermek istediğiniz siparişleri seçip kargo gönder bastığınızda kargolar API üzerinden ilgili kargoya gitmekte ve sistemden kargo fişlerinizi alabilmektesiniz. Takip kodlarını çek bölümü ile tüm kargoların takip kodları ilgili alana yüklenecektir. 

 

 

 11369
Tekil Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edilmiştir.