"/> Aras ve UPS Kredili Kargo Entegrasyonu

 

 

Aras ve UPS Kredili Kargo 8.41 tl den başlayan fiyatlarla 

 


 

Kredili kargo sistemimiz herhangi bir kargo ile anlaşmanıza ihtiyaç olmadan 8.41 tl den başlayan fiyatlarla Aras veya UPS ile kargo göndermenizi sağlayar.

 

Kargo panelimiz ile hızlı , kolay ve otomasyonlu kargo gönderebilirsiniz. Kargoyu manuel-excelle veya sistem üzerinden seçip gönderdikten sonra sistemin kargoya özel hazırladığı barkodlu fişi kargo şirketine vermeniz yeterlidir.

 

Talep eden müşterilerimiz için kredili kargo sistemi eticaret paketlerimizle tam uyumludur, ancak kullanımı için e-ticaret paketi müşterimiz olmanız gerekmez, iki türlüde kullanımı mümkündür. E-ticaret paket müşterilerimiz sitenize gelen siparişleri seç gönder yaparak takip kodlarınıda otomatik çekebilirsiniz.

 

N11, Gittigidiyor, Trendyol ve HepsiBurada API sipariş entegrasyonları ve Excel Toplu Sipariş Yükleme ile buradan gelen siparişleri ve excel ile manuel veya mevcut sitenizden uygun formatlı çıktı alarak toplu kargolama yapabilirsiniz.

 

Kargo gönderim panelimiz aylık 35 TL+ kdv, yıllık alımda %50 indirimli olup yıllık tutarı 199 TL + kdv dir. Aylık veya yıllık alımda fiyat dışında fark yoktur, tüm özellikler aynıdır. 

 

100-250-500-1000 TL tutarında istediğiniz krediyi alabilirsiniz, kredilerin kullanım süre sınırı yoktur. Sadece kargoya teslim ettiğiniz ve çıkışı yapılan kargolar ücretlendirilir, özel anlaşmalı fiyat listemiz aşağıdadır. 

 

Alıcı ödeme veya kapıda ödeme yoktur sadece gönderici ödemeli olarak kargo gönderebilirsiniz.

 

Sorularınız için Whatsapp Sipariş Destek Hattıtı
Kredili Kargo Sistemini Ücretsiz DEMO ile Deneyin !
  

 

Kredili Kargo Sistemini Aylık veya Yıllık Alabilirsiniz

 4 API e-ile Kargo Entegrasyonu
n11, Trendyol, Gittigidiyor, HepsiBurada siparişlerinizi tek tıkla kargoya gönderebilirsiniz

 


e-Ticaret Paketi Müşterilerimiz
Sitenize gelen tüm siparişleri tek tıkla gönderip takip kodlarını otomatik alabilirsiniz

 


Aras & UPS Kredili Kargo
8.41 TL den başlayan özel fiyatlarla kargo ile anlaşma yapmaya gerek olmayan kredili kargo

 


Manuel Kargo Gönderme
Sistem üzerinden istediğiniz adresi girerek manuel olarak kargo gönderebilirsiniz

 


Excel ile Toplu Kargo Gönderme
Excel listesi üzerinden toplu kargo gönderebilirsiniz

 


Kargo Alma
Size gönderilecek kargolar içinde indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz

Yıllık Abonelik
Aylık Abonelik


Yıllık


199 TL + kdv

 

 

 199 TL + kdv yıllık olarak faturalandırılırAylık Aboneliğe göre %50 İndirimli


 

 

 

Adım Adım Kredili Kargo Kullanımı

 1- Aylık 35 TL+kdv veya yıllık 199 TL + kdv ücretle kargo gönderim paneli satın alınız, satın alırken adres bilgileri kısmına kargo gönderim bilgilerinizi giriniz, alım sonrası size panel bilgileriniz iletilecektir

2- Açılacak olan panelinizdeki kredi yükleme alanından 100-250-500-1000 TL kredilerinden uygun olanı yükleyiniz kredi kullanım süre kısıtlaması yoktur panel aktif olduğu sürece kullanılabilir.

3- Yüklediğiniz kontöre uygun olan ücret tarifesi geçerli olacaktır, Örneğin 1000 TL kredi yüklediğinizde listedeki 1000 tl lik alandaki aras kargo fiyatı ile 1 desi ürün gönderdiğinizde 13.85 TL ücret bakiyenizden düşer 986.15 TL krediniz kalır.

4- Kredi yüklemenizden sonra UPS kargo ile hemen gönderi yapabilirsiniz, Aras kargo ile 3 iş günü adres onay süresi bulunmaktadır.

5- Adres bilgileriniz onaylandıktan sonra panelden manuel kargo bilgileri girerek, excel ile yükleyerek veya uygun entegrasyonlardan seçip göndererek kargo kampanya barkodlu fiş oluşturulur,fişi çıktı alarak Aras/UPS kargoya teslim ediniz

6- Kargo barkodu kargo şirketi tarafından okutulduğunda sisteme girdiğiniz bilgiler kargo firmasına aktarılmış olacaktır ve kargonuz çıkış yapılır.

7- Kargo şirketinin hesapladığı desi ( kargo ebatı ) boyuna göre özel anlaşma fiyatlarından kargonuz ücretlendirlir ve kredinizden bu tutar düşer.

8- Gönderilen tüm kargolar ve ücretleri kargo panelimizde gözükmektedir, entegre olunan yerlere takip kodları otomatik olarak yüklenir.

Kredili Kargo Hesaplı ve Hızlı !


Gittigidiyor, N11, Trendyol, HepsiBurada siparişlerinizi veya Excel ile toplu yükleme ile herhangi bir kargo firması ile anlaşmanıza gerek olmadan kullanabileceğiniz kredili kargo sistemi ile gönderebilirsiniz.

 

Aras ve UPS kargo ile çalışan sistem üzerinde alacağınız 100 - 250 - 500 - 1000tl lik kredi paketleri ile uygun fiyatlarla ve hızlı kargo gönderimi sağlayabileceksiniz. Panelnizden göndermek istediğiniz siparişleri seçip kargo gönder bastığınızda kargolar API üzerinden ilgili kargoya gitmekte ve sistemden kargo fişlerinizi alabilmektesiniz. Takip kodlarını çek bölümü ile tüm kargoların takip kodları ilgili alana yüklenecektir. 

 

Fiyatlara %18 kdv eklenecektir, UPS kargoda alıcı adresi şirket ise toplam fiyattan 3 TL+ kdv indirim uygulanacaktır. 

Herşey Tek Panelde !


Yenilenen panelimiz ile Gittigidiyor, N11, Trendyol, ePttAvm, HepsiBurada siparişlerinizi ve Excel ile toplu sipariş bildirimlerinizi anlaşmalı olarak kredili kargo ile gönderebilirsiniz.

 

Manuel olarak kargo çıkışı yapabilrisiniz.

 

Kargo fişlerinizi,siparişlerinizi tek yerden yönetebileceğiniz panelimiz yıllık alımda aylık sadece 17 TL+ kdv 'dir.  ( Yıllık 199 TL+ kdv dir )

Kredili Kargo 15 Gün Ücretsiz Deneyin