Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Aras ve UPS Kredili Kargo Entegrasyonu

 

Aras ve UPS Kredili Kargo 6.94 tl den başlayan fiyatlarla 


 

Kargo ile anlaşmanıza ihtiyaç olmadan 6.94 tl den başlayan fiyatlarla Aras veya UPS ile kargo göndermenizi sağlayan kredili kargo sistemimiz ile hızlı ve otomasyonlu kargo gönderebilirsiniz. Kullanımı için e-ticaret paketi müşterimiz olmanız GEREKMEZ sistem herkese açıktır. Talep eden müşterilerimiz için kredili kargo sistemi eticaret paketlerimizle tam uyumludur, e-ticaret paketi ile veya ayrı iki türlüde kullanımı mümkündür.

 

N11, Gittigidiyor, ePttAvm, Trendyol ve HepsiBurada API sipariş entegrasyonları ve Yeni Excel Toplu Sipariş Yükleme ile buradan gelen siparişleri ve excel ile manuel veya mevcut sitenizden uygun formatlı çıktı alarak toplu kargolama imkanı sağlayan panelimiz aylık 35 TL+ kdv, yıllık alımda %50 indirimli olup aylık tutarı 17 TL + kdv dir. ( yıllık 199 TL+ kdv ). Aylık veya yıllık alımda fiyat dışında fark yoktur, tüm özellikler aynıdır. 

 

15 gün ücretsiz tüm özellikleri ve paneli test edebilirsiniz bu süre zarfında kargo kontörü alarak kargo sistemini kullanabilir apilerinizin girişini yaparak apilerden gelen siparişlerinizi görebilr ve kredili kargo sistemini aktif olarak kullanabilirsiniz.

Sorularınız için Whatsapp Sipariş Destek Hattı
Kredili Kargo 15 Gün Ücretsiz Deneyin

Herşey Tek Panelde !


Yenilenen panelimiz ile Gittigidiyor, N11, Trendyol, ePttAvm, HepsiBurada siparişlerinizi ve Excel ile toplu sipariş bildirimlerinizi anlaşmalı olarak kredili kargo ile gönderebilirsiniz.

 

Manuel olarak kargo çıkışı yapabilrisiniz.

 

Kargo fişlerinizi,siparişlerinizi tek yerden yönetebileceğiniz panelimiz yıllık alımda aylık sadece 17 TL+ kdv 'dir.  ( Yıllık 199 TL+ kdv dir )

Kredili Kargo 15 Gün Ücretsiz Deneyin

Kredili Kargo Hesaplı ve Hızlı !


Gittigidiyor, N11, Trendyol, HepsiBurada siparişlerinizi veya Excel ile toplu yükleme ile herhangi bir kargo firması ile anlaşmanıza gerek olmadan kullanabileceğiniz kredili kargo sistemi ile gönderebilirsiniz.

 

Aras ve UPS kargo ile çalışan sistem üzerinde alacağınız 100 - 250 - 500 - 1000tl lik kredi paketleri ile uygun fiyatlarla ve hızlı kargo gönderimi sağlayabileceksiniz. Panelnizden göndermek istediğiniz siparişleri seçip kargo gönder bastığınızda kargolar API üzerinden ilgili kargoya gitmekte ve sistemden kargo fişlerinizi alabilmektesiniz. Takip kodlarını çek bölümü ile tüm kargoların takip kodları ilgili alana yüklenecektir. 

 

Fiyatlara %18 kdv eklenecektir, UPS kargo fiyata ilavaten ev adresine teslimlerde 3 TL + kdv ücret almaktadır.