Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
E-Ticaret Paketlerimiz hakkında sorular ve cevaplar

Sık Sorulan Sorular içinde aradığınızı bulamazsanız bize ulaşınız bilgi@odyobilisim.com

Emsal paketlerin fiyatları 3000 TL den başarlarken siz neden bu kadar uygun sunuyorsunuz?
OdyoBilişim 2010 yılından bu yana yazılım sektöründe hizmet vermektedir. 2013 yılından itibaren WebNET projemizle e-ticaret paketi tasarlamaya karar verip 2013 aralık ayında satışa sunmuştur. Piyasadaki rekabet koşullarını göz önüne alarak kısa süre içinde çok sayıda değerli iş ortağı kazanmak için fiyatlarımız bu mertebede olacaktır.  Bundan sonra olacak fiyat değişimleri ilk giriş fiyatında olacak ve yıllık ücretleri etkilemeyeceğinden hiç bir kullanıcımız olası fiyat artışlarından etkilenmeyecektir. Şu an alacağınız WebNET e-ticaret paketleri size bu anlamda ilerleyen zamanda kar ettirecektir.
Fiyatlarınız değişir mi ? Değiştiğinde kullanıcılarınızı nasıl etkileyecek ?
Bundan sonra olacak fiyat değişimleri ilk giriş fiyatında olacak ve yıllık ücretleri etkilemeyeceğinden hiç bir kullanıcımız bu fiyat artışlarından etkilenmeyecektir. Aldığınız paketlerde 2 yıl sabit fiyat garantisi verilmektedir.
Hizmetinizi daha sonraki yıllar iptal etmeyi düşündüğümde müşteri listemi veya ürün listemi alabilir miyim?
Elbette. Tüm kullanıcı ve ürün listeniz excel formatında çıktı alınarak tarafınıza sunulacaktır. Alan adınız bizde kayıtlı ise talep ederseniz size özel panel açılarak teslim edilecektir.
Hosting ( Sunucu ) hizmeti tüm paketlerde sınırsız mı? Diğer firmalarda belli kotalar üzeri ücret alınıyor sizde neden bu şekilde ?
Tüm paketlerde geçerli olarak sunucu trafik ve alanı sınırsızdır. Yani binlerce ürün ekleyebilir yada binlerce müşteri sitenizi ziyaret edebilir herhangi bir sınır veya aşım söz konusu değildir. Diğer firmaların aksine tüm paketlerimiz için hosting ve trafik tamamen sınırsızdır, ekstra fatura gibi bir derdiniz olmayacaktır. Sunucumuz Türkiye Lokasyonlu i7-3930 K işlemcili Solid State Disk kullanan özel ve güçlü bir sunucudur ve sizlere bir kısıtlama olmadan sunulmaktadır.
Sunucu hizmetim içine herhangi bir dosya paylaşımı yapabilir miyim, erişebilir miyim?
Hayır. E-Ticaret paketinizin barındığı sunucuda e-ticaret işlemleri haricinde herhangi bir amaçla kullanımı mümkün değildir. FTP şifresi paylaşılmaz.
Yeni temalar yada ek özellikler eklenecek mi ?
Evet. WebNET sürekli güncellenen bir yazılımdır. Yeni tema ve özellikler eklenecektir. Paketiniz dahilinde olan tüm eklentiler ücretsiz olarak kurulacaktır.
Daha sonra olacak güncellemelerde herhangi bir ücret olacak mı ?
Hayır. Tüm güncellemeler yıllık ücret dahilinde ücretsiz olacaktır.
Yıllık ücretler ne kadar ve içinde ne gibi hizmetler mevcut ?
Extra Pakette 499 TL + kdv Premium Pakette 399 TL + Kdv Business pakette 339 TL + Kdv Pro pakette 249 TL + Kdv yıllık ücretiniz vardır. Tüm paketlerde sınırsız trafik ve hosting , güncellemeler, teknik hizmetler fiyata dahildir. Business ve Premium paket içinde SSL ve Özel IP de bulunmaktadır.
WebNET paketleri kendi sunucumuzda barındırabilir miyiz ?
Hayır. WebNET açık kaynak kodlu bir yazılım değildir. Tüm kodları ve paket OdyoBilişim sunucularında paket ücreti dahilinde barındırılmaktadır.
E-Ticaret paketlerinizde güvenlik nasıl sağlanmaktadır?
Paketlerimiz açık kaynak kodlu yazılımlar değil tamamen firmamız tarafından üretilmiş özel bir yazılımdır ve sadece kendi sunucularımızda barındırılmaktadır. Ayrıca Business pakette kredi kartı sistemi güvenliği için Özel IP + SSL sertifikası ve 3D secure ödeme sistemi ile %100 güvenli işlem sağlanmaktadır. Sistemlerin tamamı günlük olarak yedeklenmektedir.
SanalPos sistemini kullanabilmek için hangi paketi almalıyım ?
SanalPos sistemi için Business, Premium veya Extra Paketimizi almanız gerekmektedir. Paket içerisinde ihtiyaç olan SSL + Özel IP mevcuttur.
SanalPos konusunda anlaşmalı olduğunuz firmalar ve Bankalar hangileridir?
Kolay bir şekilde banka poslarına sahip olabilmenizi sağlayan 3 firma ve 14 banka ile altyapı anlaşmamız bulunmaktadır.
1- TurkPos (*yakında) 2- iPara Multinet  3- iyzico 
YapıKredi, Garanti, BankAsya, İşBankası , Akbank, FinansBank, HalkBank, ŞekerBank, ZiraatBank, ABank, CardPlus, TEB, ING, AnadoluBank

 TurkPos - iPara - iyzico ile ilgili ödeme işlemleri ile OdyoBilişim'in herhangi bir ilgisi var mı ?
OdyoBilişim in ilgili firmalarla herhangi bir şirket bağı bulunmamaktadır. Hesaplı ve kaliteli hizmetlerinden ötürü firmamıza ait e-ticaret paketlerinde sanal pos çözümü olarak destek alınmaktadır. Ödemeler ve tüm işlemler sözleşme ile satıcı ve ilgili firmalar arasında kurulmuştur.