Ücretsiz Deneyin
Mobil Uygulama Fiyatları | IOS -Android Bildirimli ve Huawei WebView M

 Mobil Uygulamalar IOS -Android -Huawei

 


 

Tüm Paketlerde Vade Farklı 12 Aya Kadar Taksit İmkanı

  WebView Mobil Uygulama Fiyatlarımız

 

 

GOOGLE REKLAM MÜŞTERİLERİNE ÖZEL
1000 TL İNDİRİM !
TIKLAYINIZ WHATSAPP ÜZERİNDEN DESTEK HATTIMIZA ULAŞINIZ

 

 

IOS- Android ve Huawei uygulamalarımızla daha profesyonel bir ticaret intiba sağlamanın yanı sıra müşterilerinize bildirim sistemi ile tüm kampanya ve duyurularınızı en hızlı, spamsız ve ücretsiz şekilde ulaştırmanın yolunu açar. Mail gibi spam düşme gitmeme olasılığı en aza iner, sms gibi maliyet oluşturmaz ve her zaman kullanımınıza hazırdır. Geliştirdiğimiz sistemle e-ticaret sitesi panelinizden tek tıkla tüm müşterilerinize bildiriminizi göndereileceğiniz gibi onesignal üzerinden de bağlantılı şekilde bildirim gönderme imkanınız olacaktır. AppStore, GooglePlay,AppConnect aramalarında yer alarak yeni müşterilere ulaşabileceksiniz. Mevcut müşterileriniz en hızlı şekilde sayfanıza adres yazmadan giriş için uğraşmadan ulaşırken, yarım kalan sepet uygulaması ile daha önce başladığı siparişi tamamlayabilirler. Özellikle bayiilik gibi sistemlerde de size ulaşımı kolaylaştıracağı için etkin bir kullanım sağlayacaktır.

 

Neden Mobil Uygulama Sahibi Olmalısınız  ?

 

 Google aramaları gibi uygulama mağazalarından da aramalarla sitenize erişim sağlanır

 

 Uygulama size ve firmanıza daha profesyonel bir görünüm kazandırır

 

 Uygulamalarımızdaki OneSignal Sınırsız Ücretsiz Bildirim sistemi ile tüm uygulamayı indiren müşterilerinize özel bildirimler ve link göndererek satışlarınızı artırabilirsiniz.

 

 E-ticaret paketi müşterilerimiz tüm bildirimlerini özel olarak hazırladığımız yönetim paneli içindeki bildirim alanından kolayca tek tuşla gönderebilir.

 

 Sürekli müşterileriniz site giriş çıkış işlemleri için tek tuşla girişi sağladığı için büyük bir kolaylık sağlar

 

 Yarım kalan sepet uygulaması ile müşterileriniz uygulamaya daha sonra girdiğinde sepetine kaldığı yerden devam eder, bu uygulama e-ticaet paketi müşterilerimiz içindir.

 

 Alt native bar ile kolay erişim ve şık bir görünüm kazanırsınız, alt native bar e-ticaret paketi müşterilerimiz içindir.

 

 App Store gibi bir çok uygulamayı kabul etmeyen bir alanda uygulamanız olması ziyaretçi sayınızı ve etkinliğinizi artırır

 

 İkili Paket Sayesinde Google ve App Store platformlarında en uygun fiyatlarla yerinizi alabilirsiniz. Bu fiyatlar anahtar teslimdir. Hiç bir teknik işiniz uygulama onaylatma - hesap açma gibi ek işlemler ve ücretler yoktur. Tüm uygulamalar onaylanma garantilidir herhangi şekilde onaylanmayan uygulama için ücret alınmaz.

 

 

 

Bildirim Sistemli Mobil Uygulama Fiyatları Nedir ?

 


 

 


 

Bildirim Sistemi Olmayan Ekonomik Mobil Uygulama Fiyatları Nedir ?

 


 

 


 

  3 Uygulamada E-Ticaret Paketiniz veya Web Sitenizle Tam Entegre Çalışır. Web sitenizin WebView modelidir. Birebir sitenizin mobil versiyonunu uygulama içinde sunar. 

 

  3 Uygulamada da E-Ticaret paketi müşterilerimiz için uygulama alt kısmında native bar eklenecektir. Bu bar ile ana sayfa - sepet - hesabım - favorilerim - üyelik alanlarına alt barda hızlı geçiş sağlanacaktır.

 

  3 Uygulamada paket olarak tamamen anahtar teslimdir, hazırlanması, yüklenmesi, onesignal kurulumu ( ios ve android için ) , bildirim altyapısı ( ios ve android için ), onaylatılması hepsi paket fiyatına dahil olacaktır.

 

  OneSignal Bildirim entegrasyonu uygulamanızla birlikte size sunulacaktır. Huaweide bildirim yoktur IOS ve Android uygulamda mevcuttur. Bildirimleri göndereceğiniz panel dahil hepsi hazır ve ayarlı şekilde teslim edilecektir.

 

  OneSignal ile sınırsız sayıda bildirimi ücretsiz olarak müşterilerinize link dahil gönderebileceksiniz. Huaweide bildirim yoktur IOS ve Android uygulamda mevcuttur. Bu sayede tanıtımlarınızı ve duyurularınızı yapabilirsiniz.

 

  Paket alımı için OdyoBilişim E-Ticaret veya WebSite Paketi olmak zorunda değildir. Herhangi bir Mobil Uyumlu Web veya E-Ticaret Sitesi Olması Gerekmektedir. 

 

  Mobil Uygulamaya ait Açılış Görseli (Splash Screen) Tarafımızdan site-logo renklerinize uygun şekilde hazırlanır. ( Logo Hazırlanmaz verdiğin) 

 

  App Store yükleme ücreti fiyata dahildir ve 1 yıl boyunca hesap ücretide fiyata dahil olmaktadır. Talep eden müşterilerimiz App Store hesabı açarak ( App Store 100 $ + kdv yıllık ücret talep etmektedir ) bildirdiği takdirde bu hesaba yüklemesi için uygulama dosyası verilir. Hesap açmak yerine bize ait hesabı kullanmak isteyen müşterilerimizse sonraki yıldan itibaren yıllık olarak 999 TL+ kdv ücreti ödeyerek bizim hesabımızda uygulaması yayınlanmaya devam eder bu ücret App Store hesap ücretidir. Google play ve App Gallery için e-ticaret paketi müşterilerimize ek bir ücret yoktur, e-ticaret paketi müşterimiz değilseniz 599 TL+ kdv yıllık ücrete tabidir.

 

  App Store - Google Play ve App Gallery yükleme açıklamaları ve girişleri tarafımızdan sitenize uygun şekilde yapılmaktadır. 

 

  App Store - Google Play ve App Gallery tanıtım görselleriniz ( 3 site görünümü ve 1 banner ) tarafımızdan hazırlanmaktadır.

 

  App Store - Google Play ve App Gallery kategorileme - giriş işlemleri yapılmaktadır.  İzin - rapor girişleride tarafımızdan sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?