Ücretsiz Deneyin
Ücretsiz E-Ticaret Paketi

 

 

Ücretsiz E-Ticaret Paketi

 

Aylık veya Yıllık Paket Ücreti Yoktur !  %100 Mobil Uyumlu - Param Pos Sanal Pos Altyapısı ile kredi kartlarından ödeme alma imkanı - kredili kargo ile özel anlaşmalı fiyatlardan kargo gönderimi imkanları mevcuttur.

 

 

 Siteniz kurulmadan önce 299 TL+ kdv tek seferlik bir güvence bedeli ödemesi alınır. 

 

 

  Sistemi ücretsiz olarak kullanacak müşterilerimiz Param Sanal Pos ile özel anlaşmalı olduğumuz sanal pos üzerinden aylık 5000 TL ödeme alması gereklidir. Farklı bir sanal pos veya altyapı kullanımı mümkün değildir.

 

 

  Tek çekim oranı %4.99 - 30 gün valörlüdür. Yani yaptığınız işlemler 30 gün sonra hesabıza gönderilir. Ertesi gün ödeme seçeneği ile %5.99 tur.

 

 

Aylık 5000 TL altında kalan tutar için güvence bedelinin içinden %4.99 oranında kesinti olur. Örneğin 3000 TL aylık işlem yaptığınızda kalan 2000 TL için %5 üzerinden 100 TL + kdv kesinti yapılır. Kesinti tutarı maximum 299 TL + kdv dir. Güvence bedeliniz dışında bir ödeme alınmaz. Güvence bedeli 299 TL+ kdv altına düştüğünde bu tutara tamamlanamanız gerekir aksi durumda site satışa kapatılır.

 

 

 Paketle birlikte Kredili kargo sistemimiz herhangi bir kargo ile anlaşmanıza ihtiyaç olmadan 7.16 tl den başlayan fiyatlarla Aras veya UPS ile kargo göndermenizi sağlar. Kredili kargo sisteminde kapıda ödeme ve alıcı ödeme yoktur. Kullanımı zorunlu değildir talep eden müşterilerimiz kullanabilirler.

 

 

Sorularınız için Whatsapp Sipariş Destek Hattıtı

 

 

 

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?