Ücretsiz Deneyin
PayTR E-Ticaret Paketlerimize Entegrasyon Adımları

PayTR E-Ticaret Paketlerimize Entegrasyon Adımları

Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin
Makalemizi Paylaşabilirsiniz
  • PayTR E-Ticaret Paketlerimize Entegrasyon Adımları

   19.10.2017

   PayTR ödeme sistemi için gerekli evraklar ve evrak işlemleri sonrasında yapılması gereken entegrasyon adımları PayTr kullanacak olan e-ticaret paketi müşterilerimizin bilgisine sunulmuştur.

 • PayTR E-Ticaret Paketlerimize Entegrasyon Adımları

   

  Başvuru ve Evrak Gönderim Aşaması;

   

  1- E-Ticaret paketi müşterilerimiz ilk adım olarak aşağıdaki link üzerinden PayTR başvurarak özel oranlarda çalışma talep etmelidir.

  PayTR Başvuru İçin Tıklayınız

   

  2- Başvurunuz sonrasında PayTR inceleme yaparak tarafınıza sonuç maili gönderecektir. Gelen sonuç mailinde sizden istenilen şirket evrakları ve sözleşmeyi hazırlayarak PayTR ' nin size ileteceği adrese gönderiniz. Özel durumlar haricinde aşağıdaki evraklar ve sözleşme talep edilmektedir.

   

  * İmza Sirküleri
  * Vergi Levhası
  * Firma Temsilcisi TC- Kimlik Fotokopisi
  * Banka Hesap Dekontu

   

  3- Evraklarınız PayTR ulaştıktan sonra posunuz Test Modunda aktif hale gelerek tarafınıza bilgilendirme dönülecektir. Test Modunda aşağıdaki entegrasyon adımları uygulanmalıdır.

   

  ÖNEMLİ ! Aşağıdaki adımlar sonrasında Test Modunda sitenizde bir sipariş oluşturup deneme kartı ile ödeme yaptıktan sonra PayTr 'ye canlı moda geçmek istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. Entegrasyon adımlarında tarafımızdan destek alabilirsiniz.

   

  E-Ticaret Paketlerimize Entegrasyon Aşaması ;

   

  1- www.paytr.com 'da mağaza girişi alanından size verilen mağaza no - email - şifre ile giriş yapınız.

   

  2- Açılan ekranda sol bölümde yer alana Ayarlar kısmını seçiniz.

   

  3- Ayarlar bölümünde bildirim url kısmındaki değiştir butonuna basınız ve aşağıdaki şekilde işaretli olan https yi seçip odyobilişim butonuna tıklayınız, görseldeki gibi sitenize ait bildirim adresi otomatik olarak açılacaktır kaydet butonuna basınız.

   

  4- Sol bölümden Bilgi kısmına tıklayınız burada Api Entegrasyon Bilgileri bölümünde mağaza no, mağaza parola ve gizli anahtar kısımlarını kopyalarak sitenizin yönetim panelindeki Ödeme Ayarları kısmında yer alan PayTR bölümündeki ilgili alanlara yapıştırınız.

   

  5- Ürünlerinizin içindeki taksit seçenekleri bölümünde o ürüne özel olarak taksitleri gösterebilmeniz için ; paytr.com 'daki sol menüden Taksit Ayaları seçiniz. Aşağıdaki görselde işaretli olan alanı yani token= işaretinden sonra başlayıp &resp biten kısma kadar, (token= ve &resp seçilmeyecektir sadece aradaki işaretli alandır ) olan alanı kopyalayıp yönetim panelinizdeki ödeme seçenekleri - paytr alanındaki token kısmına yapıştırınız.

   

   

   

   


  Odyo Bilişim Ekibi
  Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin

  Makalemizi Paylaşabilirsiniz

  6117
  Tekil Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edilmiştir.  KATEGORİLER

  İlk Yorumu Siz Yazın


  United States of America