Ücretsiz Deneyin
E-Fatura Standart Paket ile Kontör Al & Kullan Yıllık Ücret Yok

E-Fatura Standart Paket ile Kontör Al & Kullan Yıllık Ücret Yok

efatura, ücretsiz, yıllık ücret olmayan, earşiv, kontör

Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin
Makalemizi Paylaşabilirsiniz
  • E-Fatura & E-Arşiv Fatura Nedir ? E-Fatura Standart Paket ile Kontör Al & Kullan Yıllık Ücret Yok

   01.03.2022

   E-fatura ve e-arşiv fatura ile kağıt israfının önüne geçerek hızlı ve kolay şekilde fatura kesmeniz hedeflenmektedir. E-fatura iki efatura mükellefi olarak kayıtlı şirket arasında kesilen fatura tipiyken, e-arşiv ise efatura mükellefi olan bir şirketin son kullanıcı veya efatura kaydı olmayan bir firmaya kestiği fatura tipidir. E-Fatura Standart Paket ile E-Ticaret paketi müşterimiz olmasanızda yıllık ücret ödemeden e-faturalarınızı kesebilirsiniz veya isterseniz zaman tasarrafu sağlayan ve entegrasyonlardan ( trendyol,n11,hepsiburada,gittigidiyor,ptt, odyo e-ticaret sitesi ) gelen siparişleri entegre ve otomatik olarak kesebileceğiniz E-Fatura E-Ticaret Paket ile hesaplı fiyatlarla kullanabilirsiniz. Tüm Kontörler sadece kendi altyapımızda çalışmaktadır farklı program veya muhasebe programlarının kontörleri yerine kullanılamaz

 • E-Fatura & E-Arşiv Fatura Nedir ?


  E-fatura ve e-arşiv fatura ile kağıt israfının önüne geçerek hızlı ve kolay şekilde fatura kesmeniz hedeflenmektedir. E-fatura iki efatura mükellefi kayıtlı şirket arasında kesilen fatura tipiyken, e-arşiv ise efatura mükellefi olan bir şirketin son kullanıcı veya efatura kaydı olmayan bir firmaya kestiği fatura tipidir. Yeni düzenlemelerden sonra 2022 yılında efatura kesme zorunluluğu 2000 TL ye indirilmiştir.

   

  Entegrasyonlu ve Entegrasyonsuz e-Fatura Farkı Nedir ?

   

  Entegrasyonlu yapımızda e-ticaret paketi müşterilerimiz tüm gelen siparişlerini hiç bir uğraşı olmadan tek tuşla hazır halde kesebilirken ayrca n11,gittigidiyor,trendyol,pttavm entegrasyonları sayesinde bu platformlardan gelen siparişleride tek tuşla kesebileceklerdir. Tüm faturalarda 10 yıl boyunca saklanmaktadır. Entegreli sistemin kolaylığı yanında eğer buna ihtiyaç duymuyor yıllık entegrasyon ücreti ödemek istemiyorsanız portal üzerinden elle gireceğiniz şekilde faturalarınızı kolayca oluşturup kesip 10 yıl saklama ücretleri dahilinde kullanabileceğiniz e-fatura standart paketimiz mevcuttur.

   

   

  E-Fatura Standart Paket ile Kontör Al & Kullan Yıllık Ücret Yok !

  ( Son Gün 31 Mart 2022 )

   

  E-Fatura Standart Paket ile E-Ticaret paketi müşterimiz olmasanızda yıllık ücret ödemeden e-faturalarınızı kolayca kesebilirsiniz. Entegrasyon ihtiyacı olmayan müşterilerimiz için uygun olan bu yapıda yıllık bir ücret ödemeden sadece kontör al ve kullan şeklinde çalışmanız mümkündür.

   

  E-Fatura E-Ticaret Paket Nedir ?

   

  E-Fatura E-Ticaret paketimizde; panelimizle birlikte kullanılan 15 kuruştan başlayan en hesaplı ve süre sınırı olmayan E-Fatura kontör fiyatlarımız ile trendyol, n11, gittigidiyor, pttavm, hepsiburada efatura entegrasyonlarımızın hepsini tek çatı altında topladık. E-Ticaret Paketlerimiz ile de tam entegre olan yapımız sayesinde e-ticaret paketi müşterilerimiz tek panel üzerinden site ve entegre mağazalardan gelen tüm siparişleri tek tuşla efatura kesebilmektedir.

  Tüm sistemlerimizde 1 fatura = 1 kontördür. Gelen-giden faturalar 1 kontör ücretlendirilir. Efatura ve Earşiv ayrımı ve ayrı ayrı kontör alımı yoktur kontör her ikisi içinde tektir. Bu sayede sadece tek paketle tüm faturalarınızı kesebilir maliyetlerinizi %50 düşürürsünüz.

  E-Fatura E-Ticaret paketimizde tüm efatura kurulumu ve işlemleri tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır, Standart pakette 99 TL+ kdv ücrete tabidir. Tüm Hizmet ve kontör fiyatlarına 10 yıl saklanma ücreti dahildir.

  E-Fatura Standart ve E-Fatura E-Ticaret şeklinde her talep ve kullanıma uygun iki ayrı sistem sunmaktayız. Bu sistemlerin altyapı ve çalışma düzenleri farklı olduğundan ötürü kontörleri ve kontör fiyatları farklıdır, paketlerin kontörleri sadece kendi iç yapılarına göredir ve birbiri yerine kullanılamazlar.

   

  İki Paketin Tam Olarak Fark ve Özellkleri Nelerdir ?

   

  İhtiyacınıza göre tercih edebileceğimiz paketlerimiz aşağıda detayları ile yer almaktadır. Entegrasyon talep eden müşterilerimiz entegreli yapıda, talep etmeyen müşterilerimiz ise standart paketle efaturalarını kolayca oluşturabilir.

  DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

   

   


  Odyo Bilişim Ekibi
  Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin

  Makalemizi Paylaşabilirsiniz

  1348
  Tekil Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edilmiştir.

  Etiketler

  efatura

  ücretsiz

  yıllık ücret olmayan

  earşiv

  kontör  KATEGORİLER