Ücretsiz Deneyin
PayTR Ücretsiz Ertesi Gün Ödemeli Sanal Pos E-Ticaret Paketlerimizde

PayTR Ücretsiz Ertesi Gün Ödemeli Sanal Pos E-Ticaret Paketlerimizde

paytr,odyobilişim,ücretsiz sanal pos,entegrasyon,ertesi gün ödeme

Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin
Makalemizi Paylaşabilirsiniz
  • PayTR Ücretsiz Ertesi Gün Ödemeli Sanal Pos Altyapısı OdyoBilişim E-Ticaret Paketlerinde

   12.10.2017

   *ertesi gün ödeme konusundaki avantajı ve *yıllık sanal pos ücreti olmaması artısıyla hızlı ve kolay ödeme alma konusundaki çözüm ortaklarımıza BDDK lisanslı ödeme kuruluşu olan PAYTR eklenmiştir, Premium Paket ve üzeri tüm e-ticaret paketlerimize ücretsiz olarak entegrasyonu sağlanmıştır. 

 • PayTR & OdyoBilişim İş Ortaklığı ile Ücretsiz Ertesi Gün Ödemeli Sanal Pos

   

  PayTR *ertesi gün ödeme konusundaki avantajı ve *yıllık sanal pos ücreti olmaması arıtısıyla hızlı ve kolay ödeme alma konusundaki çözüm ortaklarımıza BDDK lisanslı ödeme kuruluşu olan PAYTR eklenmiştir, Premium Paket ve üzeri tüm e-ticaret paketlerimize ücretsiz olarak entegrasyonu sağlanmıştır. 

   

  PayTR'nin OdyoBilişim E-Ticaret Paketi müşterilerimize özel olarak teklif çalışması yapabilmesi için aşağıdaki başvuru linkinden işlem sağlamanız gerekmektedir.

   

  PayTR Başvuru İçin Tıklayınız

  Kolay Pos Sistemleri Karşılaştırma Yazımız için Tıklayınız

   

  * Ödeme kuruluşları vaad ettikleri tüm işlem, ödeme ve hizmetlerden sorumludur, OdyoBilişim yazılım entegrasyonu dışındaki işlemlerde ilgili veya yetkili değildir.


   

  GÜVENLİ SANAL POS

  PayTR güvenlik konusunda gelişmiş Sanal POS hizmeti ve alanında 7 yılı aşkın tecrübeye sahip personeli ile hem mağazaların (web sitelerinin) hem de mağaza müşterilerinin ödeme güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR Sanal POS kullanan mağaza sahipleri yalnızca kendi işlerine odaklanırken sahteciliğe karşı hep güvende olurlar.

   

  ERTESİ GÜN ÖDEME AVANTAJI

  Kullanıcı ve ödeme güvenliği ile risk yönetimi konularındaki deneyimimiz ile üye işyerlerimize Ertesi Gün Ödeme avantajı sunuyoruz. PayTR üye işyerleri ödemelerini ertesi iş günü banka hesaplarına alabilir, tahsilat için günlerce beklemek zorunda kalmaz, nakit akışlarında rahat bir nefes alırlar.


  Odyo Bilişim Ekibi
  Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin

  Makalemizi Paylaşabilirsiniz

  4291
  Tekil Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edilmiştir.

  Etiketler

  paytr

  odyobilişim

  ücretsiz sanal pos

  entegrasyon

  ertesi gün ödeme  KATEGORİLER

  İlk Yorumu Siz Yazın


  United States of America