Ücretsiz Deneyin
Kredili Kargo Entegrasyonu ile Uygun Fiyatlı Kargo Gönderin

Kredili Kargo Entegrasyonu ile Uygun Fiyatlı Kargo Gönderin

aras,ups,kredili kargo

Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin
Makalemizi Paylaşabilirsiniz
  • Kredili Kargo Entegrasyonu

   31.10.2020

   Bu entegrasyon ile birlikte sitenize gelen siparişleri n11,gittigidyor,trendyol ve hepsiburada siparişlerinizi tek tuşlar kargoya gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz kargoların fişlerini otomatik fişten bastırıp, takip kodlarınıda otomasyon ile çekebilirsiniz. e-Ticaret paketi müşterimiz değilsenizde sistemi kullanabilirsiniz, ayrı panel şekilde sunulur ve manuel veya entegrasyonlar üzerinden kargo gönderimi sağlayabilirsiniz.

 •  

  Aras ve UPS Kredili Kargo 6.94 tl den başlayan fiyatlarla 


   

  Kargo ile anlaşmanıza ihtiyaç olmadan 6.94 tl den başlayan fiyatlarla Aras veya UPS ile kargo göndermenizi sağlayan kredili kargo sistemimiz ile hızlı ve otomasyonlu kargo gönderebilirsiniz. Kullanımı için e-ticaret paketi müşterimiz olmanız GEREKMEZ sistem herkese açıktır. Talep eden müşterilerimiz için kredili kargo sistemi eticaret paketlerimizle tam uyumludur, e-ticaret paketi ile veya ayrı iki türlüde kullanımı mümkündür.

   

  N11, Gittigidiyor, ePttAvm, Trendyol ve HepsiBurada API sipariş entegrasyonları ile buradan gelen siparişleri kargolama imkanı sağlayan panelimiz aylık 35 TL+ kdv, yıllık alımda %50 indirimli olup aylık tutarı 17 TL + kdv dir. ( yıllık 199 TL+ kdv ). Aylık veya yıllık alımda fiyat dışında fark yoktur, tüm özellikler aynıdır. 

   

  15 gün ücretsiz tüm özellikleri ve paneli test edebilirsiniz bu süre zarfında kargo kontörü alarak kargo sistemini kullanabilir apilerinizin girişini yaparak apilerden gelen siparişlerinizi görebilr ve kredili kargo sistemini aktif olarak kullanabilirsiniz.

  Sorularınız için Whatsapp Sipariş Destek Hattı
  Kredili Kargo 15 Gün Ücretsiz Deneyin

  Herşey Tek Panelde !


  Yenilenen panelimiz ile Gittigidiyor, N11, Trendyol, ePttAvm, HepsiBurada siparişlerinizi anlaşmalı olarak kredili kargo ile gönderebilirsiniz.

   

  Manuel olarak kargo çıkışı yapabilrisiniz.

   

  Kargo fişlerinizi,siparişlerinizi tek yerden yönetebileceğiniz panelimiz yıllık alımda aylık sadece 17 TL+ kdv 'dir.  ( Yıllık 199 TL+ kdv dir )

  Kredili Kargo 15 Gün Ücretsiz Deneyin

  Kredili Kargo Hesaplı ve Hızlı !


  Gittigidiyor, N11, Trendyol, HepsiBurada siparişlerinizi herhangi bir kargo firması ile anlaşmanıza gerek olmadan kullanabileceğiniz kredili kargo sistemi ile gönderebilirsiniz.

   

  Aras ve UPS kargo ile çalışan sistem üzerinde alacağınız 100 - 250 - 500 - 1000tl lik kredi paketleri ile uygun fiyatlarla ve hızlı kargo gönderimi sağlayabileceksiniz. Panelnizden göndermek istediğiniz siparişleri seçip kargo gönder bastığınızda kargolar API üzerinden ilgili kargoya gitmekte ve sistemden kargo fişlerinizi alabilmektesiniz. Takip kodlarını çek bölümü ile tüm kargoların takip kodları ilgili alana yüklenecektir. 

   

  Fiyatlara %18 kdv eklenecektir, UPS kargo fiyata ilavaten ev adresine teslimlerde 3 TL + kdv ücret almaktadır. 

   

   

   

   


  Odyo Bilişim Ekibi
  Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin

  Makalemizi Paylaşabilirsiniz

  2975
  Tekil Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edilmiştir.

  Etiketler

  aras

  ups

  kredili kargo  KATEGORİLER

  İlk Yorumu Siz Yazın


  United States of America