Ücretsiz Deneyin
E-Ticaret Paketleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

E-Ticaret Paketleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

e-ticaret sitesi alırken nelere dikkat etmeliyiz, eticaret başlangıç, e-ticaret sitesi alırken

Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin
Makalemizi Paylaşabilirsiniz
  • E-Ticaret Paketleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

   06.03.2017

   E-Ticaret siteleri kolay kullanım , 24 saat müşterilerinizin erişebileceği şekilde hizmet sunmaları ve yerden bölgeden bağımsız olarak her alana ürün satış imkanı sundukları için tüm şirketler için artık olmazsa olmaz bir yardımcı bazense esas işlerin görüldüğü bir iş yeri haline gelmiştir. Burada elbette piyasadaki seçenekler içinde kaybolmanız ve sorularınıza yanıtlar bulmanız gün geçtikçte daha zor bir hal almaktadır. Bir yandan gelişen eticaret paketleri diğer yandan bu  gelişmiş özellikleri kullanmak isteyen kullanıcısına bir yazılımcı olmayı gerektirecek kadar zor bir yönetici paneli sunabilmektedir. Hayattaki her konuda olduğu gibi optimum seçimler e-ticaret alanında da bizleri beklemektedir.
    

    

 •  Öncelikli hedefimiz ne istediğimizi bilmek ve yapacağımız işe göre bize hangi özelliklerin gerekli olduğunu, bu özellikleri en uygun fiyatla ve hem siz hem de müşterilerinizi yormadan kullanabilecekleri e-ticaret paketlerini bulmak olacaktır.
  5 Madde ile bu sorulara yanıtları sizlere sunmaya çalıştık , burada cevabını bulamadığınız her soru için bize ulaşabilirsiniz.
  * E-Ticaret paketini almayı düşündüğünüz firmadan mutlaka demo ve aktif çalışır durumda olan referanslarını talep ediniz. Size demo ve referans göstermeyen firma yada şahıslardan uzak durunuz.
  WebNET E-Ticaret paketlerinde kişiye özel 5 günlük ücretsiz tam özellikli demo kullanma imkanı veriyor ve 50 aktif referansımız olan iş ortaklarımızı açık şekilde sizlere sunuyoruz. 300+ referansımız için bize danışabilirsiniz.
   
  Opencard, prestashop gibi gönüllü yazılım grupları tarafından yurtdışında üretilen ve ücretsiz olarak dağıtılan açık kaynak kodlu paketleri alıp , üzerlerinde bir takım değişimler yaparak sizlere sunan firmalar bu yazılımların gelişim süreçleri ile her zaman kıstıldır. Ayrıca kodları ile oynan ve açık kodlu bir yazılım her zaman saldırı durumuna açıktır.
  Odyo Bilişim olarak yazılımları %100 kendi yazılım ekibimiz tarfından üretiyor ve her geçen gün üzerine katarak ihtiyaçlar ve talepleriniz doğrultusunda geliştiriyoruz.
   
  Paket alımındaki en kritik ve en çok sorularn sorulardan biri kiralık e-ticaret sitesi mi ? yoksa sürekli size ait olacak bir paket mi ? Bu soru maalesef çok fazla suistimal edilmektedir. Ömür boyu lisans ! bir kere ödeyin bir daha hiç ücret ödemeyin ! gibi reklamlarla sunulan paketleri alanlar ilerleyen zamanlarda durumun aslında böyle olmadığını çok daha rahat kavramaktadırlar.
  Neden mi ? E-Ticaret sektörü ve dolayısıyla yazılımları sürekli gelişmektedir, ve her gün yeni standartlar oluşmakta ve bunlara karşı yazılımlarında gelişmesi önem arz etmektedir. Ömür boyu diye alınan bir yazılım 2.x versiyonu için size ücretsiz güncelleme sunacaktır peki bu versiyon 1 yıl sonra bitip 3.x geldiğinde yeniden ücret ödemeniz yada eski yazılım ile olabildiğince idare etmeniz söz konusu olacak ve dolayısıyla bir kere ödeme gibi bir durum olmayacaktır. 
  Bir başka nedende hosting, özel ip, güvenlik sertifikası , teknik destek ,  yedekleme ünitesi, yazılım güncellemeleri gibi siz bu şekilde bir lisans almış olsanızda mutlaka her yıl ödenmesi gereken ek masraflarınız olacaktır. 
  E-Ticaret paketlerimizde sadece ilk yıl lisans ücreti alıyor sonraki yıllar ise aldığınız pakete göre hosting , özel ip , güvenlik sertifikası , teknik destek, yedekleme ve yazılım güncellemelerine dair yıllık bir ücret alıyoruz, bunlar için ayrıca farklı firmalarla yada şahıslarla muhattap olmanıza gerek kalmadan tüm çözümü tek pakette sunuyoruz.
   
  Yönetici panelini mutlaka inceleyiniz, uçak kokpiti şeklinde dizayn edilmiş ve bunu profesyonellik olarak sunan firmalar elbette olacaktır ancak bir örnek ile en çok bilinen en pahalı otomobillerde çok donanımlı olmasına karşın bu özellikleri size yük ve zorluk değil aksine kolaylık olarak sunarlar. Mercedesi kullanmak Şahinden zor değildir. 
  Amacımız her zaman en üst düzeyde özellikleri bile daha önce hiç yöntetici paneli kullanmamış hatta hiç bilgisayar kullanmamış birinin bile çok rahat şekilde kullanabileceği şekilde sunmaktır. Bir çok değerli iş ortağımız bize ilk geldiklerinde bu çekincelerle gelip , takıldıkları her noktada bizden bilgi alarak çok rahat bir şekilde kendi e-ticaret mağazalarını oluşturmuşlardır.
   
  En önemli kriterlerde biri de elbette fiyattır. Bir çok firma ilk defa internet üzerinden bir site açıp alışverişi deneyeceklerinden risklerini düşük tutmak isteyecektir. Peki düşük fiyata e-ticaret sitesi nasıl kurulabilir ? Piyasada 1000 -10.000 TL arası satılan paketlerin fiyatları neden bu kadar farklı ? Elbette bir çok firma dışardan destek alıyor, markalarını kullanarak taşeron mantığı ile farklı firmalara yazılım yada modüller ürettirip birnevi markasının ve reklamın fiyatıyla size bu ürünleri sunuyor.
  Odyo Bilişim olarak tüm e-ticaret paketlerimizi kendimiz üretiyor ve geliştiriyoruz. Hiç bir modülünü farklı bir firmaya hazırlatmıyoruz. Kendi bünyemizde oluşturduğumuz güç ile sizlere sunduğumuz hizmeti çok sayıda firmaya sunarak karlılığımızı korumaya ve sizlere en uygun fiyatla e-ticaret sitesi kullanmanıza destek olmaya çalışıyoruz. Bunu fabrikadan satış mantığı olarakta düşünebilirsiniz.
   
  Yeni başlayan yada eski bir firma olup bankalarla tek tek uğraşmak istemeyen firmalar için artık pos çözümleri üretilmektedir. Şu an Türkiye ' de yaygın üç firma İyzico , TurkPos ve iPara. Aynı prensipte çalışan firmalar arasında nasıl bir değerlendirme yapılabilir ?
  Sizlere ekonomik e-ticaret paketi sunma yolundaki hedefimiz doğrultusunda üç firmanında altyapı sağlayıcısı olarak sistemlerimizde yer almaktadır.
  E-Ticaret ile ilgili tüm sorularınız için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz , tüm sorularınız hızlı şekilde yanıt bulacaktır.
   

  Odyo Bilişim Ekibi
  Blog Yazılarımız için Bizi Takip Edin

  Makalemizi Paylaşabilirsiniz

  2167
  Tekil Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edilmiştir.

  Etiketler

  e-ticaret sitesi alırken nelere dikkat etmeliyiz

  eticaret başlangıç

  e-ticaret sitesi alırken  KATEGORİLER

  İlk Yorumu Siz Yazın


  United States of America