Ücretsiz Deneyin
E-Faturaya Geçiş

E-Faturaya Geçiş Duyurusu

 

Değerli İş Ortağımız, 

 

Şirketimiz 07.02.2018 tarihi itibariyle E-Fatura / E-Arşiv kapsamına dahil olmuştur. Şubat ayından itibaren tüm işlemlere ait faturalar tarafınıza e-mail ortamında ve sistemde mevcut sipariş verdiğiniz üye/fatura bilgileriniz doğrultusunda düzenlenecektir. E-Fatura kaydınız yoksa PDF formatında gelecek olan e-postayı yazıcıdan çıktı alarak kullanabilirsiniz kağıt fatura ile kullanım veya yasal bir farkı yoktur.

 

Bu sebeple buraya tıklayarak hesabım sayfanızdan veya sipariş esnasındaki sipariş ekranınızda gözüken şirketinize ait fatura bilgilerinizi kontrol ediniz. 

 

E-Fatura Kapsamında Olmayan Mükellefler İçin ( E-Arşiv )

E-Fatura sistemine geçiş yapmamış olan iş ortaklarımız için düzenlenen tüm faturalar sisteme kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir. Vergi ve mali anlamda sorun yaşanmaması adına tarafınıza iletilen faturaları mail adresinizden kontrol edebilirsiniz. 

 

E-Fatura Kapsamında Olan Mükellefler İçin ( E-Fatura )

E-Fatura kapsamındaki mükellefler aralarındaki faturalandırma işlemlerini e-fatura kapsamında hazırlanması gerekmektedir, bu kapsamda kağıt fatura düzenlenmesi mümkün ve geçerli değildir. E-Fatura kapsamında olan müşterilerimize e-faturları sistemde kayıtlı e-posta adreslerine gönderilecektir.

 

* E-Faturaya gönüllü geçiş size zamandan, masraflardan ve kayıtlanmasındaki kolaylıklardan tasarruf sağlamaktadır. Gönüllü geçişler ( e-fatura için gereken alt limit sınırlarına ulaşmadan isteğiyle geçen firmalar ) talep ettikleri takdirde sistemden çıkış yapabilmektedir. Gönüllü geçişlerde e-Defter kullanma zorunluluğu yoktur. 

 

 E-FATURA NEDİR ? E-FATURAYA NASIL GEÇİŞ YAPILIR ? BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ..

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?