Ücretsiz Deneyin
E-Ticaret Paketlerimiz için Özel Sunucumuz


Türkiye Lokasyonlu Sunucumuzun Detayları

e-ticaret sunucu

Hızlı ve sorunsuz bir E-Ticaret Sitesi için yazılım özellikleri kadar önemli olan sitenizin barınacağı sunucudur.

Sitenize erişecek müşterilerinizin çoğunluğu Türkiye'de olacağından yurtdışındaki bir sunucu verileri uzak bir mesafeden göndereceğinden erişim süresi daha yavaş ve bir sorun olduğunda çözümlemesi daha zor olacaktır. Ekonomi için yapılan bu tip seçimler zamanın, performansın ve güvenliğin önemli olduğu e-ticaret sektöründe olumsuz sonuçlara sebep olmaktadır.

WebNET E-Ticaret paketlerimiz Türkiye Lokasyonlu İ7-3930 K işlemci ve yüksek maliyeti yüzünden firmalar tarafından çok fazla yaygınlaşmayan ancak hızlı sonuçlar ve veri güvenliği için artık gerekli olan, normal bir diske oranla 40 kat kadar performans sağladığı testlerle kanıtlanmış Solid State Disk ile hızı ve güvenliği bir arada sunmaktadır. Sunucumuzda kendi ürettiğimiz e-ticaret yazılımları haricinde farklı bir site barındırmıyoruz.

Tüm sunucu kısıtlama ve sınırlamalar olmadan sizlere hizmet vermektedir. Sitenize Trafik ve Alan konusunda limit uygulanmamakta, limitsiz kullanımız ile hem işiniz yarım kalmamakta, hemde ay sonlarında süpriz aşım faturalarıyla muhattap olmamaktasınız.

 

Solid State Disk Nedir ?

State Solid Disk'lerde erişim süreleri 0.1-0.2ms civarlarındadır ki, bu Random Access Memory(RAM) kadar hızlı olmasa da sabit disklere oranla muazzam bir performans anlamına gelir. 

Günümüzde kullanılan en hızlı sabit disk, 15000RPM dönüş hızına sahip SCSI disklerdir ki onlar bile 4ms seviyesinde rastgele erişim sürelerine sahiptir.
 

Fakat SSD diskler 0.1ms rastgele erişim süreleri ile veriye 40 kat daha hızlı ulaşabilmekteler. Tamamen serverlar için düşünülmüş SCSI 15000RPM disk ile durum böyleyse, yaygın olarak masaüstü pc’lerde kullanılan 7200RPM’lik 12-14ms erişim sürelerine sahip bir SATA-2 diskte durum nedir tahmin edebilirsiniz.

Solid State Disk’ler sadece erişim süresi avantajına değil, veri güvenliği anlamında da mekanik sabit disklerden çok ilerideler. 0 ila 70 derece sıcaklıkta optimum olarak çalışabilen bu diskler 1500 G’lik darbe dayanımına sahiptir.
 

 

 

Sayfayı Paylaşın
Pinterest Linkedin