Ücretsiz Deneyin
E-Ticaret Sanal Pos İşlemleri

         

ve 15 Yerli Banka Altyapısı Hazır Anında Kullanım İmkanı !

SanalPos sistemini kullanabilmek için hangi paketi almalıyım ? Sanal Pos Sistemi Seçenekleri Nelerdir ?
SanalPos sistemi için Premium ve üstü paketlerimizden almanız gerekmektedir. Sadece Standart pakette sanal pos altyapısı yoktur. Premium ve üstü paketler içerisinde Sanal Pos Kullanımı için ihtiyaç olan SSL mevcuttur.SSL Sertifikalarımız Commodo Positive 'dir . Sanal Pos Seçenekleriniz ;
1- PAYTR Sanal Pos Sistemi ( Premium ve üstü Paketlerde mevcuttur )
2- Multinet ( İpara ) Sanal Pos Sistemi ( Premium ve üstü Paketlerde mevcuttur )
3- İyzico Sanal Pos Sistemi ( Premium ve üstü  Paketlerde Mevcuttur )
4- TurkPos Sanal Pos Sistemi ( Premium ve üstü Paketlerde Mevcuttur )
5- Türkiye'deki 15 Bankaya ait sanal pos altyapıları ( Premium ve üstü Paketlerde Mevcuttur )
YapıKredi, Garanti, BankAsya, İşBankası , Akbank, FinansBank, HalkBank, ŞekerBank, ZiraatBank, ABank, CardPlus, TEB, ING, AnadoluBank,KuvveytTürk
SanalPos Sistemi Olarak Hangi Pakette Neler Kullanılabilir ?
1- Premium ve Üstü Paketlerimizde anlaşmalı olduğumuz Multinet Altyapısı ile aşağıda detayları yazan 7 banka kartına tek bir sözleşme ile taksit imkanı sağlayan Multinet İpara Sanal Pos altyapısını yıllık sadece 299 TL + kdv 'den başlayan fiyatlarla kullanabilirsiniz. 
2- Premium ve Üstü Paketlerimizde Multinet Sanal Pos haricinde Yıllık Sanal Pos Ücreti Olmayan 6 banka kartına tek bir sözleşme ile taksit imkanı sağlayan PAYTR Sanal Posİyzico Sanal Pos, TurkPos Sanal Pos Altyapısını kullanabilir veya Türkiye'de yer alan aşağıdaki 15 Bankadan herhangi biri ile anlaşarak kullanabilirsiniz.
YapıKredi, Garanti, BankAsya, İşBankası , Akbank, FinansBank, HalkBank, ŞekerBank, ZiraatBank, ABank, CardPlus, TEB, ING, AnadoluBank,KuvveytTürk
PAYTR Sanal Pos Kullanımı için Paket Haricinde bir işlem yapmam gerekir mi ?
Altyapı sağlayıcılarından olduğumuz PAYTR firması ile tek sözleşme ile 6 banka sanal pos sistemine sahip olabilirsiniz. PAYTR Sanal Pos Sistemi için sizden kargo ile gönderilmek üzerek aşağıdaki evraklar ve sözleşme istenmektedir.    
1- İmza Sirküleri
2- Vergi Levhası
3- Firma Temsilcisi TC- Kimlik Fotokopisi
4- Hesap Dekontu
5- Sözleşme
TurkPos Sanal Pos Kullanımı için Paket Haricinde bir işlem yapmam gerekir mi ?
Altyapı sağlayıcılarından olduğumuz TurkPos firması ile tek sözleşme ile 6 banka sanal pos sistemine sahip olabilirsiniz. TurkPos Sanal Pos Sistemi için sizden kargo gönderilmek üzere aşağıdaki evraklar ve sözleşme istenmektedir. ( Bilgilendirme amaçlıdır, ilgili firmadan bilgi alınabilir www.turkpos.com.tr )
1- İmza Sirküleri
2- Vergi Levhası
3- Firma Temsilcisi TC- Kimlik Fotokopisi
4- Findeks Raporu
5- Hesap Dekontu
6- Sözleşme
4
İyzico Sanal Pos Kullanımı için Paket Haricinde bir işlem yapmam gerekir mi ?
Altyapı sağlayıcılarından olduğumuz İyzico firması ile tek sözleşme ile 6 banka sanal pos sistemine sahip olabilirsiniz. İyzico Sanal Pos Sistemi için sizden online olarak taratılmış olarak aşağıdaki evraklar ve sözleşme istenmektedir.    
1- İmza Sirküleri
2- Vergi Levhası
3- Firma Temsilcisi TC- Kimlik Fotokopisi
                             4- Banka Hesap Dekontu

4- Sözleşme
Multinet SanalPos kullanımı için paket alımı haricinde bir işlem yapmam gerekir mi ?
Altyapı sağlayıcılarından olduğumuz multinet firması ile tek sözleşme ile 7 banka sanal pos sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Şirket evraklarınız ve sözleşmenizi imzalayıp ilgili firmaya fiziksel olarak göndermeniz ile birlikte sanal pos kullanımınız başlayacaktır. Gerekli Evraklar ;
 
1.   Ticari Sicil Gazetesi Fotokopisi (Şahıs firmaları için zorunlu değildir)
2.   İmza Sirküleri Fotokopisi 
3.   Vergi Levhası Fotokopisi
4.   Şirket Ortaklarının Kimlik Fotokopileri
5.   Adınıza/şirketinize kayıtlı herhangi bir güncel fatura (Elektrik, su, doğalgaz, telefon faturalarından herhangi birisi)
 
PAYTR Sanal Pos sistemi nasıl ücretlendirilmektedir?
PAYTR Sanal Pos Sistemi 6 banka sanal posune tek sözleşme ve şirket evraları ile sahip olma imkanı sağlamaktadır.PAYTR sisteminde yıllık pos ücreti yoktur.İşlemler için ek işlem ücretide bulunmamaktadır. Komisyon oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Yapılan işlemler ertesi iş günü hesaba aktarılmaktadır.
 
Multinet Sanal Pos sistemi nasıl ücretlendirilmektedir?
Yıllık ödemeniz gereken pos ücreti anlaşmamız gereği 299 TL + KDV olacaktır. Aldığınız ödeme sonrası size gönderilen faturalar, hesabınıza yapılacak ödeme havaleleri vb. işlemler Multinet firması tarafından karşılanmaktadır.
İyzico Sanal Pos sistemi nasıl ücretlendirilmektedir?
İyzico Sanal Pos Sistemi size 6 banka posuna tek bir sözleşme ve şirket evraklarınızla sahip olma imkanı sağlamaktadır. İyzico sisteminde yıllık pos ücreti yoktur,  işlemdeki komisyon oranına + 25 kuruş işlem ücreti ve para transferlerinde havale ücreti vardır. Komisyon oranları bankalara göre değişmekte ve bunun ne kadarını müşterinin ne kadarını sizin karşılayacağınıza İyzico nun size sunacağı pos yönetici paneli üzerinden işlem yapabilmektesiniz. Detaylar için https://www.iyzico.com/
TurkPos Sanal Pos sistemi nasıl ücretlendirilmektedir?
TurkPos Sanal Pos Sistemi size 6 banka posuna tek bir sözleşme ve şirket evraklarınızla sahip olma imkanı sağlamaktadır. TurkPos sisteminde yıllık pos ücreti yoktur,  işlem başı komisyon ücreti yoktur, hesaba yapılan ücret aktarımlarıda ücretsizdir. Komisyon oranları tüm bankalara eşit olup bunun ne kadarını müşterinin ne kadarını sizin karşılayacağınıza yönetici panelinizden düzenleyebilirsiniz. Detaylar için https://www.turkpos.com.tr
Ödemeler hesaba ne zaman geçer ?
PAYTR ertesi iş günü, iPara 5-7 iş günü , TurkPos 15 iş günü sonraki ilk pazartesi, iyzico 21 gün sonra hesaba para aktarımı yapmaktadır.
 PAYTR, iPara , iyzico , TurkPos ödeme işlemleri ile OdyoBilişim'in herhangi bir ilgisi var mı ?
OdyoBilişim in herhangi bir şirket bağı bulunmamaktadır. Kolay kullanım ve çabuk sahip olabilme hizmetlerinden ötürü firmamıza ait e-ticaret paketlerinde ortak sanal pos çözümü olarak ilgili firmalardan destek alınmaktadır. Ödemeler ve tüm işlemler sözleşme ile satıcı ve ilgili sanal pos aracfirmalar arasında kurulmuştur.
 

 

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?