Ücretsiz Deneyin
E-Ticaret Sitesi Fiyatları | E-Ticaret Paketleri | En Ucuz ETicaret

Google Merchant Center Alışveriş Reklamı 1000 Tıklama Paketi

1 Aylık 1000 Tıklama - Kurulum - Yönetim Anahtar Teslim Pakettir

Ürün yorumu yok
24 Saatte Teslimat !
ONLINE TESLİMAT

1.999,99 + KDV 2.399,99 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
           
Ürün Kodu 7611332
Ürün Durumu YENİ
Son 1 Ürün
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler
BU PAKET SADECE E-TİCARET PAKETİ MÜŞTERİLERİMİZE ÖZELDİR

Google Merchant Center Reklamı Anahtar Teslim Paket


 

* E-Ticaret sitesi sahipleri için en iyi reklam kanalı olan Google Merchant Center ( alışveriş reklamları ) yerinizi almanız için hazırlanmış anahtar teslim paketlerdir. Bütçenize göre 100-250-500-1000 Tıklama veya üstü paketler seçilebilir.


* Tıklama sayıları verilen tutara oranla maximum değerledir, rekabetin daha yüksek olduğu ürün gruplarında google daha yüksek tıklama ücreti talep edeceğinden sayı daha aşağı düşebilir.

 

* Google Merchant Center ve adwords panellerinin kurulum ve yönetimi paket süresince tarafımızdan ücretsiz sağlanmaktadır. 

 

* E-Ticaret sitenizdeki Google Reklam Kurallarına uyan tüm ürünler ücretsiz olarak yüklenmektedir adet limitlemesi bulunmamaktadır.

 

* Ürünlerinizin günlük stok - fiyat değişimleri / güncelelmeleri ve yeni eklenen ürünlerin alışveriş reklam hesabına günlük yüklenmesi ücretsizdir. Örneğin stoğu biten bir ürüne tıklayıp müşterinizin biten bir ürüne gelmesini önlemeyi sağladığı gibi, yeni eklediğiniz bir ürünün otomatik olarak reklamda yer almasını sağlar.

 

* Alınan kontör miktarına göre reklamların 7-30 gün süresince yayınlanacak şekilde organizasyonu tarafımızdan sağlanır.

 

* Mail adresinize haftalık olarak Google tarafından tıklama sonuç raporları otomatik olarak gönderilir.

 

* Alışveriş reklamlarının yayına alınması ve onaylanması için gerekli şartların kontrolü Google tarafından ortalama 3 - 7 iş günü sürmektedir bu süre sonunda reklamlar red alır ve yayınlanmasına dair Google'dan olumsuz sonuç alınması durumunda pakete ait alınan tüm ücretin iadesi yapılır.

 

* Reklam sonuçlarındaki sıralama sektöre rekabete ve diğer reklam teklfilerine göre oluşmaktadır, bu sebeple bütçe dahilinde tüm ürünlerde ortak teklif ve anlık düzenleme yapılmaktadır, genel reklam listesinde ürün reklamınız yer alır, ancak reklamın ilk sırada / sayfada çıkmasına dair bir garanti verilememektedir. 

 

* Paket alım sonrası Google 'ın reklamı red etmesi dışında iptal veya iade işlemi mümkün değildir.

 

* Google ürün yükleme kuralları gereği bazı kategorilerde GTIN ve MPN ( Universal Barkod ) girişi zorunludur. Bu kategoriere ait girişlerin site sahibi tarafından panel üzerindeki ilgili noktalardan yapılması gereklidir. ( örneğin cep telefonu, televizyon v.b. kategoriler ) 

 


 

Günlük veya Haftalık Raporlama ile Reklamınızın Durumunu Takip Edebilirsiniz

 

 


 

Reklam Sonuçları Google 'da Yer Alır

 


 

3738

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?