Ücretsiz Deneyin
E-Ticaret Sitesi Fiyatları | E-Ticaret Paketleri | En Ucuz ETicaret

E-Ticaret Sitesi Gold Paket

Eticaret Yazılımı 1 Yıllık Abonelik Paketi

   Yorumları Oku (2)
24 Saatte Teslimat !
ONLINE TESLİMAT

3.999,90 + KDV 4.799,88 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
           
Ürün Kodu 2117274
Ürün Durumu YENİ
Son 3 Ürün
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler
    Ürün Yorumları (2)
    03/03/2020
  M*h**t B*zat*ı
Odyo bilisim ekip olarak bize her zaman en kisa surede en iyi hizmeti sagladi. Gerek site guncellemelerinde gerekse teknik destekte yardimlarini esirgemeyen Odyo bilisim ailesine tesekkur eder basarilarin devamini dilerim.
    06/11/2018
  Yas*t **z*r
Bir yazılım firması bu kadar iyi olur,en ufak sorunumu hemen çözüp bana yardımcı oluyorlar yıllarca başka firmalara hem aldatıldım hem hiç yardım görmedim,ilgi ve alakalarından dolayı Odyo bilişime çok çok teşekkür ediyorum.

E-Ticaret Paketleri Almanın Avantajları Nelerdir ? +

E-Ticaret Paketleri tercihi hazır olan yapılarla ve uzman ekiplerle e-ticaret'e başlangıçta gereken sanal pos entegrasyonları, tasarım altyapıları, kargo ve api entegrasyonları ile e-ticaret sitenizi kolayca kurmanızı sağlar.

E-Ticaret Yazılımı Yenileme Şartları Nedir ? +

Tüm paketlerimiz yıllık ve fiyat / özellik açısından Türkiye'de üretilen e-ticaret sistemleri içinde en iyi fiyat garantilidir. 1 Yıl süre sonunda yenileme yapılmadığı durumda 7 gün bekleme süresi olur ve süre sonunda da yenileme yapılmazsa paket iptal olur herhangi bir otomatik ödeme uzatma işlemi sağlanmaz. Tüm paketlerde hosting ( sınırsız ) , trafik ( sınırsız ), ssl sertifikası, yedekleme, yazılım güncellemesi, teknik destek dahildir. Güncellenmeyen bir yazılım bir sonraki sene kullanılamaz hale gelir.

Paketlerdeki Temaları İnceleyebilir Miyim? +

Şu an mevcut 9 temamız tamamı mobil uyumlu şekilde demo sayfamızda yer almaktadır. Yönetim panelimizi ve demolarımızı ücretsiz deneyin alanından giriş yaparak inceleyebilirsiniz.

Hangi Pazarleryerleri ile Entegrasyonunuz Mevcuttur ? +

Trendyol, N11, Gittigidiyor ve PttAvm ile entegrasyonumuz mevcuttur. Bu entegrasyonların tamamı Plus+ paket ile ücretsiz olarak gelmektedir.

Paketlerin Teslimatı Nasıldır ? +

Tüm Paketlerimiz 24-48 saat içinde online olarak teslim edilir. Teslimat için paket ücreti dışında ek bir ücret veya kurulum ücreti gibi ek ücretler ödenmez. Sisteminizin yönetim paneli bilgileri siparişinizde kullandığınız mail adresine gönderilir. Sistemlerin çalışması tamamen internet ortamı üzerinden olmaktadır heryerden panelinize erişebilir ve kullanabilirsiniz ek bir programa ihtiyaç duyulmaz.

Paketler Arasında Geçiş Yapmam Mümkün Müdür ? +

Paketlerimizin tamamı yıllıktır ve yıllık süresi sona erdiğinde istediğiniz paketler arasında geçiş yapabilirsiniz. Yıl içindeki talepleriniz için bize danışabilirsiniz.

E-Ticaret için Herşey Sloganındaki Hedef Nedir ? +

Bilindiği üzere e-ticaret paketi almak ve sadece bunun üzerinden ticari beklenti eğer hazır bir müşteri kilteniz mevcut değilse ve rekabet unsuru olan bir kategorideyseniz çok zorlayıcıdır. Burada e-ticaret için gerekli olan seo paketler, reklam paketleri, efatura sistemi, mobil uygulamalar gibi pek çok konuda değerli müşterilerimize güvenli hizmet sunmaktayız.

Paket faturaları ne şekilde teslim ediliyor ? +

Tüm e-ticaret paketlerimize ait faturalar online olarak efatura şeklinde teslim edilmektedir. Tamamı %18 kdv ile faturalandırılır.

İade ve Geri Ödeme Politikası +

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakki başlıklı 7.maddesi 4.fikrasi c bendine göre ; Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkini kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur. E-Ticaret Paketlerimiz, Seo Hizmetlerimiz , Mobil Uygulamalarımız içinde yer alan özel ürünlerin iadesi veya iptali yoktur. Bunun haricinde olası teknik bir sorun veya tarafımızdan kaynaklı bir sorunda yapılacak iadeler 7 gün içinde sağlanmaktadır.

Ödeme Koşulları Nelerdir ? +

Ödeme seçeneklerimizde açıkça beyan edilen kart ve taksit seçenekleri ve havale yöntemiyle paketlerin ödemesi yapılabilir.
5660

e-ticaret, e-ticaret sitesi, ticaret, eticaret, eticaret sitesi, e-ticaret kurmak, e-ticaret paketleri, e-ticaret paketi

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?