Ücretsiz Deneyin
Kredili Kargo Fiyat Listesi

 Kredili Kargo Aras - Yurtiçi - UPS - Sendeo

 

aras-kargo sendeo-kargo yurtici-kargo ups-kargo
Kargolar için Genel Durumlar
Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil değildir, bu fiyatlara %20 KDV eklenerek bakiyenizden düşürülecektir.
Alıcısına teslim edilmeyen kargoların iade kargo ücretleri Kredili Kargo bakiyenizden düşürülecektir.
Kredili kargo kapsamında gönderi paketlerinin kargo ücreti, her gönderilecek kargo paketinin desi tutarı için ayrı ayrı tahsil edilmektedir.
Kargo şubeleri parçalı gönderilerde her paketin ayrı ayrı desi hesabını yaparak gönderi tutarını hesaplar. Hesaplanan tutar Kredili Kargo bakiyenizden düşülür.
Kargo gönderilerinde ücretlendirmeye tabi ek özellikler, kargo fiyat listesine dâhil değildir.
Ek ücretlendirmeye dahil bazı özellikler: Gönderiler sırasında gidiş-geliş bilgilendirme SMS i, Öncelikli Dağıtıma Çıkarılma, Mobil Bölge fark ücreti vb.
Gönderilerinizde ek özellikler eklenmesinden tarafımız sorumlu değildir. Lütfen ek özellikler eklenmediğinden emin olunuz.
Kargo firmaları değişen maliyetler ve ülke koşulları doğrultusunda fiyatlara tek taraflı zamlar uygulayabildiklerinden, zamlı fiyatlar yayınlandığı andan itibaren gönderi tutarlarına otomatik yansımaktadır. Listelere anında yansımayabilir


UPS Kargo EK Özel Durumlar
Aşağıda belirtilen gönderiler, yükleme ve boşaltma sürecinde manuel olarak işleme girilmesinden dolayı Ek Elleçleme gerektirir ve Ek Elleçleme ücreti geçerlidir.
Oluklu mukavva kutu içine yerleştirilmemiş her türlü (ambalajı yetersiz malzeme, metal veya tahtadan kutu, naylon veya kâğıt ile sarılmış malzeme vb.),
Harici bir oluklu mukavva içine yerleştirilmemiş silindir biçiminde (bidon, kova, varil, tekerlek vb.) her türlü emtia,
Her türlü çuval gönderisi(bez, naylon veya Kraft kâğıttan imal edilmiş çuval/harar),
Ürün hassasiyetinden dolayı otomatik ayrım bantlarına koyulamayan Plazma/LED/LCD televizyonlar,
“Gerçek Ağırlığı” 32 kg’ın üzerinde ya da “Uzun Kenar Ölçüsü” 122 cm ve üzeri olan paketler. UPS ayrıca kendisinin özel Elleçleme gerekli olduğunu gördüğü herhangi bir paket için Ek Elleçleme Ücreti uygulama hakkını saklı tutar.
Aras Kargo Ek Özel Durumlar
Mobil Ücret
Gönderinin mobil hizmet noktasından yapıldığı durumlarda mobil hizmet ücreti mesafeye göre uygulanır.
Ağır Yük Taşıma Bedeli
Taşıyıcı, tek parçada 100 kg ya da 300 Desi(900dm3) üzeri veya 3 metreden uzun ya da 1,80 metreden yüksek gönderiler ile paletli ürünleri, bu nitelikteki kargonun tabiatı gereği araç içi istiflemede, kargonun bizzat kendisine ya da diğer kargolara zarar verebileceği sebebiyle “ağır yük” olarak tanımlanır. Bu nitelikteki kargonun sağlıklı bir şekilde teslim edilebilmesi için, çıkış ya da varış şubesinde farklı teslim sürelerine ve şekillerine tabi tutulabilir.
Normal teslim süresi +1 gün- şubede ya da transfer merkezinde teslim gibi gönderen, bu kargolar ile ilgili işin ifası gereği, “Ağır Yük Taşıma” bedelini ödemeyi kabul eder. Taşıyıcı, gönderenin talebi halinde, bu kargoları, alıcısına varış transfer merkezinden teslim eder.

 kredili kargo

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?