Ücretsiz Deneyin
Kredili Kargo Ücretsiz Başvuru
E-Ticaret Sitesi Fiyatları | E-Ticaret Paketleri | En Ucuz ETicaret
Kredili Kargo Sistemini Ücretsiz Hemen Kullanın !

 Kredili Kargo Kullanımı için Şirket Olması Gerekmez Bireysel Kullanılabilir

 

 Kapıda Ödeme ve Alıcı Ödeme Yoktur Kredili Sistemdir Tüm Kargolar Gönderici Ödemelidir

 

KREDİLİ KARGO HEMEN KULLAN

KREDİLİ KARGO BAŞVURU İÇİN ŞAHIS / ŞİRKET BİLGİLERİNİZİ GİRİNİZ
Bireysel Gönderim için Şirket Adı - Vergi Dairesi Boş Bırakınız
Başvuru Sonrası Sistem Bilgileri Mail Adresinize Gönderilecektir

  Kargo Seçimi  
  Şirket Adı
  Adınız  
  Soyadınız  
  Telefonunuz
0
 
  E-Mail    
  Vergi Dairesi
  T.C. / Vergi No  
  Adresiniz  
  İlçe  
  Şehir  

Üyelik Sözleşmesini Okudum, Kabul Ediyorum

 

 

 

 

  Kredili kargo sistemimiz herhangi bir kargo ile anlaşmanıza ihtiyaç olmadan 29 tl den başlayan fiyatlarla Aras veya UPS ile Bireysel veya Kurumsal olarak kargo göndermenizi sağlar, gönderim için şirket olma şartı yoktur. 

 

 

  Kargoları göndermeniz için size ücretsiz verilen panelinizden 100 - 250 - 500 - 1000 TL tutarında istediğiniz krediyi alabilirsiniz, kredilerin kullanım süresi yoktur. Özel anlaşmalı fiyat listelerimiz aşağıdadır.

 

 

  Alıcı ödeme veya kapıda ödeme yoktur sadece gönderici ödemeli olarak kargo gönderebilirsiniz. Size gelecek kargolar içinde özel barkodlu fiş oluştururarak indirimli kargo fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

 

 

  UPS, MNG ve Sendeo kargo ile üye olup kredi yükleyerek hemen gönderim yapmaya başlayabilirsiniz, Aras Kargo ile kredi yüklemenizden sonra 24-48 onay süresi bulunmaktadır.

 

 

  Talep eden müşterilerimiz için N11, Gittigidiyor, Trendyol ve HepsiBurada API sipariş entegrasyonları ve Excel Toplu Sipariş Yükleme ile buradan gelen siparişleri ve excel ile manuel veya mevcut sitenizden uygun formatlı çıktı alarak toplu kargolama yapabiliceğiniz EK sistem aylık 19 TL+kdv dir ayrıca eticaret paketlerimizle tam uyumludur.

 

 

Adım Adım Kredili Kargo Kullanımı

 1- E-Ticaret paketlerimizden birini satın alınız veya sistem olmadan panel için başvurunuz alınız.

2- Paneliniz içinde açılacak olan kredi yükleme alanından 100-250-500-1000 TL kredilerinden uygun olanı yükleyiniz kredi kullanım süre kısıtlaması yoktur panel aktif olduğu sürece kullanılabilir.

3- Yüklediğiniz kontöre uygun olan ücret tarifesi geçerli olacaktır, Örneğin 1000 TL kredi yüklediğinizde listedeki 1000 tl lik alandaki aras kargo fiyatı ile 1 desi ürün gönderdiğinizde orada yazan ücret bakiyenizden düşer.

4- Kredi yüklemenizden sonra UPS ve MNG kargo ile hemen gönderi yapabilirsiniz, Aras kargo ile 7 iş günü adres onay süresi bulunmaktadır.

5- Adres bilgileriniz onaylandıktan sonra panelden manuel kargo bilgileri girerek gönderim yapabilirsiniz. Sistemin size vereceği kargo kampanya barkodlu fişi çıktı alarak Aras/UPS/MNG/Sendeo kargoya teslim ediniz

6- Kargo barkodu kargo şirketi tarafından okutulduğunda sisteme girdiğiniz bilgiler kargo firmasına aktarılmış olacaktır ve kargonuz çıkış yapılır.

7- Kargo şirketinin hesapladığı desi ( kargo ebatı ) boyuna göre özel anlaşma fiyatlarından kargonuz ücretlendirlir ve kredinizden bu tutar düşer.

8- Gönderilen tüm kargolar ve ücretleri kargo panelimizde gözükmektedir.

 

aras-kargo sendeo-kargo ups-kargo mng-kargo


UPS kargo 01.06.2020 tarhi itibariyle ev adreslerine teslimatlarda her teslimat için + 3 TL + KDV almaktadır. Eğer teslim edilen adres ofis ise bu ücretin alınmayacağı bildirilmiştir.

Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil değildir, bu fiyatlara %18 KDV eklenerek bakiyenizden düşürülecektir.

Alıcısına teslim edilmeyen kargoların iade kargo ücretleri Kredili Kargo bakiyenizden düşürülecektir.

Kredili kargo kapsamında gönderi paketlerinin kargo ücreti, her gönderilecek kargo paketinin desi tutarı için ayrı ayrı tahsil edilmektedir.

Aras Kargo Özel Durum Ücretleri
özel durumUPS Kargo Özel Durum Ücretleri
özel durum

 kredili kargo

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?