Ücretsiz Deneyin
Sosyal Medya Paketleri, Instagram, Facebook Takipçi ve Beğeni

 Sosyal Medya Paketleri Instagram Takipçi ve Beğeni

 


 

Tüm Paketler Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı

 

 

Sosyal medya ve özellikle instagram günümüzün hem bireysel hem de ticari anlamda artık vazgeçilmezi olması noktasına ulaştı. Potansiyel müşterilerinizin size ulaştıktan sonra baktığı noktalardan biri kaç instagram takipçiniz olduğu, sayfanızdaki paylaşım ve beğeniler.

Elbette her sistemde olduğu gibi burada da en önemli şey organik olarak bu takipçilere ve beğenilere ulaşmak ancak bu her zaman mümkün değil. Özellikle yeni girişimlerde henüz potansiyel sayılara ulaşmadığınızdan esasen takip edebilecek potansiyel müşterilerinizde sayfanızı yetersiz görüp takip etmeyebiliyor.

Instagram için Doğal Yönteme En Yakın Yöntem Çekilişle Takipçi SistemiPiyasada çok sayıda yer alan bot – düşmeyen takipçiler gerçek hesaplardan ziyade bu iş için üretilmiş hesaplar olduğundan sizi gerçek anlamda takip eden kişiler olmadıklarından hem etkileşimsiz hem de çok kısa sürede düşmelerinden ötürü çok kısa sürede başa dönmenize neden olur. Bu yüzden doğala en yakın yöntem farklı ve güçlü potansiyelli hesaplarda yapılan çekilişlerde sayfanızın takip edilmesi şartı koşularak takipçi almanızdır yani bir nevi daha güçlü hesaplardan sizin dahil olduğunuz bir çekiliş sistemdir.

Çekiliş ile takipçi yönteminde, yüksek takipçi sayılı hesaplarda düzenlenen çekilişlerden hesabınızın takip ettirilmesi sağlanır, bu da doğal olarak %100 yerli ve gerçek hesaplar üzerinden sağlanacağı için gerçek takipçileriniz olur, yani bir programla hesabınıza gönderilen ziyaretçiler yerine çekilişe katılmak için hesabınızı takip eden gerçek kişiler hesabınıza gelir, tabi ki çekiliş için takip edenler hesabınızda ilgilenecek bir şey bulamayıp veya çekiliş bittikten sonra artık takibi gereksiz görüp çıkabilirler burada elbette düşmeler olacaktır ancak botlar gibi bir anda yok olma ihtimali yoktur, bir çoğu çekilişlere katılmak için özel ek hesap açan kişiler olduğundan genelde takibi bırakan az olur, burada yakalayacağınız etkileşimler ve sonrası için hesabınıza güç sağlamış olurlar. İstediğiniz sayılara ulaşmak için fiyatları uygun olan bu takipçilerden alarak takipçi sayınızı arttırabilir ve size ulaşan kişilere sayısal olarak göstereceğiniz takipçi sayıları ile güven sağlayabilirsiniz.

INSTAGRAM TAKİPÇİ VE BEĞENİ PAKETLERİMİZ